Slapukai reikalingi tam, kad ši svetainė veiktų tinkamai. Aktyvinkite slapukus ir atnaujinkite savo naršyklę. Atnaujinus bus rodomas slapukų valdymo dialogas.

Ši svetainė naudoja slapukus funkcionalumo, patogumo ir statistikos tikslais. Galite bet kada pakeisti šiuos nustatymus spustelėdami „keisti nustatymus“. Jeigu sutinkate, kad slapukai būtų naudojami, spustelėkite „Taip, sutinku“. Mūsų privatumo strategija

 
Sėkmės istorijos nevyksta šiaip sau. Jos kuriamos.

Sėkmės istorijos nevyksta šiaip sau. Jos kuriamos.

Nesvarbu, ar studijuojate, neseniai baigėte studijas ar esate didelę patirtį sukaupęs ekspertas, mes ieškome talentingų darbuotojų. Bendrovėje „Bosch“ galite dirbti įvairiose funkcinėse srityse – nuo kontrolės iki mokslinių tyrimų ir plėtros, nuo žmogiškųjų išteklių iki ar darbo pardavimų srityse. Norime užmegzti ilgalaikius darbo santykius su jumis. Štai, kodėl mes aktyviai skatiname jūsų profesinį ir asmeninį tobulėjimą.

Kandidatuoti dabar

Kandidatuoti dabar

Nesvarbu, kokiame gyvenimo etape esate, prisijungę prie bendrovės „Bosch“ išnaudosite visas savo galimybes.

Kodėl „Bosch“?

Kodėl „Bosch“?

Mes ne tik siūlome jums darbą, bet ir suteikiame jums galimybę tobulėti: daugiau nei 80 procentų visų „Bosch“ darbuotojų didžiuojasi būdami bendrovės dalimi.

 
Prisijunkite prie „Bosch“ komandos

Prisijunkite prie „Bosch“ komandos

Mes siūlome bendradarbiavimo aplinką, kurioje paisoma įvairovė, laikomasi pelningo ir malonaus darbo principo bei remiamasi sąžiningumo sąvoka pagrįsta korporacine kultūra.

Įvairovė bendrovėje „Bosch“

Įvairovė bendrovėje „Bosch“

Įvairovė yra labai svarbus mūsų ilgalaikės ekonominės sėkmės veiksnys, kuriuo bendrovėje „Bosch“ vadovaujamasi kiekvieną dieną.