Slapukai reikalingi tam, kad ši svetainė veiktų tinkamai. Aktyvinkite slapukus ir atnaujinkite savo naršyklę. Atnaujinus bus rodomas slapukų valdymo dialogas.

Ši svetainė naudoja slapukus funkcionalumo, patogumo ir statistikos tikslais. Galite bet kada pakeisti šiuos nustatymus spustelėdami „keisti nustatymus“. Jeigu sutinkate, kad slapukai būtų naudojami, spustelėkite „Taip, sutinku“. Mūsų privatumo strategija

 

Įvairovė bendrovėje „Bosch“

Įvairovė bendrovėje „Bosch“

Bendrovės kultūra su nuoširdžiais darbuotojais

Internacionalizacija, socialiniai tinklai, individualizavimas, demografiniai pokyčiai ... Tai yra socialinės transformacijos, kurios taip pat turi įtakos darbo pasauliui. Įvairios idėjos, patirtis, taip pat vadovavimo ir darbo stilius visada sudarė „Bosch“ tapatybės dalį.

Įvairovė yra esminė kūrybiškumo ir novatoriškų idėjų dalis. Štai, kodėl įvairovės valdymas yra pagrindinis „Bosch“ komercinės sėkmės ramstis ir svarbus mūsų verslo strategijos komponentas.

Mūsų Įvairovės matmenys

Korporacinė kultūra, kuri pripažįsta ir vertina įvairovę kaip turtą, yra mūsų pagrindas – visada galvojame apie atskiro asmens kompetenciją. Mūsų dėmesys sutelktas į keturis įvairovės bruožus: lytis, kartos, tarptautiškumas ir darbo kultūra, kurioje mūsų darbuotojai gali nevaržomai išreikšti save – remdamiesi savo asmeniniais karjeros planais, gyvenimo būdu ir asmeniniais tikslais.

Lytis: Lygios galimybės visiems

Lytis: Lygios galimybės visiems

Bendrovėje „Bosch“ kiekvienas turi tokias pačias galimybes neatsižvelgiant į lytį – ir į veiksnius, kurie taikomi vadovybės vaidmenims. Mūsų lygių galimybių politika yra paremta projektų ir tinklų, pvz., „moterys@bosch“ ir „Forum FiT“ – moterys ir technologija“ ir mūsų vienodo darbo užmokesčio principu.

Mūsų tikslas iki 2020 m. - užpildyti 20 procentų visų vadovų pozicijų visame pasaulyje, paskiriant į jas moteris.

Kartos: (Ne) A amžiaus klausimas

Kartos: (Ne) A amžiaus klausimas

Kompetencija yra ne amžiaus klausimas. Mums svarbi praktinė patirtis ir šviežios idėjos. Mūsų tikslas yra sukurti tokią darbo aplinką, kurioje dirbtų iki keturių kartų.

Mes skatiname žinių perdavimą ir esame atviri įvairių kartų poreikiams. Tokiu atveju esame pasiryžę mokytis visą gyvenimą ir aktyviai rūpintis darbuotojų sveikata.

 
Tarptautiškumas: Vienas pasaulis su daugybe perspektyvų

Tarptautiškumas: Vienas pasaulis su daugybe perspektyvų

Kadangi esame pasaulinio masto veikėjas, mūsų tarpkultūrinė įvairovė padeda mums užtikrinti, kad teiktumėme optimaliausius produktus ir paslaugas visose rinkose visame pasaulyje.

Mokome savo darbuotojus rengdami tarpkultūrinius kursus, kalbų kursus ir atskiras tobulinimo programas. Mes aktyviai skatiname abipusį pripažinimą ir padėką tarp skirtingų žmonių, kurie dirba „Bosch“ – pavyzdžiui, per tinklus, forumus ir įvairiuose renginiuose.

Šis bruožas daro mus išskirtinius ir stiprius tarptautiniu lygmeniu.

Darbo kultūra: Geras balansas tarp profesinio ir asmeninio gyvenimo

Darbo kultūra: Geras balansas tarp profesinio ir asmeninio gyvenimo

„Bosch“ siekia pokyčių skatindama lankstumą ir plėtodama darbo kultūrą, kurioje rezultatai vertinami labiau nei buvimas. Geriausias pavyzdys yra mūsų grupės mastu rengiamas projektas DAUGIAU, kuris leidžia vadovams dirbti lanksčiai ir iš namų ar ne visą darbo laiką. Tokiu būdu jie kaupia patirtį ne savo įprastoje lankomoje darbo vietoje.

Mes laukiame žmonių, kurie galvoja už lango ribų – ir išnaudoja visas galimybes įvairovei plėtoti įmonėje „Bosch“.