Slapukai reikalingi tam, kad ši svetainė veiktų tinkamai. Aktyvinkite slapukus ir atnaujinkite savo naršyklę. Atnaujinus bus rodomas slapukų valdymo dialogas.

Ši svetainė naudoja slapukus funkcionalumo, patogumo ir statistikos tikslais. Galite bet kada pakeisti šiuos nustatymus spustelėdami „keisti nustatymus“. Jeigu sutinkate, kad slapukai būtų naudojami, spustelėkite „Taip, sutinku“. Mūsų privatumo strategija

 

Prisijunkite prie „Bosch“ komandos

Prisijunkite prie „Bosch“ komandos

Didžiulės karjeros galimybės

Mes siūlome bendradarbiavimo aplinką, kurioje paisoma įvairovė, laikomasi pelningo ir malonaus darbo principo bei remiamasi sąžiningumo sąvoka pagrįsta korporacine kultūra.

 

Mokiniai

Mokiniai

Nesvarbu, ar stažuojatės, ar atliekate praktiką, rasite kelią į darbą su perspektyva. Per mokyklos atostogas mokiniams suteikiama galimybė pažvelgti į darbo aplinką mūsų bendrovėje.

Studentai

Studentai

Įsitikinkite „Bosch“ kaip patikimu partneriu per savo kurso studijas. Įgykite šiek tiek vertingos patirties per stažuotę, rašykite baigiamąjį darbą su mumis, arba pasiruoškite magistrantūros studijoms – mes siūlome įvairias galimybes.

 
Absolventai

Absolventai

Prisijunkite prie mūsų iš karto po studijų baigimo arba pasiruoškite karjerai kaip profesionalas ar vykdomasis darbuotojas pasirinkę vieną iš mūsų absolventams skirtų programų.

Specialistai ir vadovai

Specialistai ir vadovai

Ar esate patyrę ir gerai išmanote savo kompetencijos sritį? Siūlome viliojančias galimybes visais karjeros etapais patyrusiems specialistams ir vadovams.