Slapukai reikalingi tam, kad ši svetainė veiktų tinkamai. Aktyvinkite slapukus ir atnaujinkite savo naršyklę. Atnaujinus bus rodomas slapukų valdymo dialogas.

Ši svetainė naudoja slapukus funkcionalumo, patogumo ir statistikos tikslais. Galite bet kada pakeisti šiuos nustatymus spustelėdami „keisti nustatymus“. Jeigu sutinkate, kad slapukai būtų naudojami, spustelėkite „Taip, sutinku“. Mūsų privatumo strategija

Daiktų internetui svarbi technologija: „Bosch“ statys naują puslaidininkių plokštelių gamyklą Vokietijoje, Dresdene

 
 
 

Kontaktai


Mrs
Marina Blomniece
Communication manager
Mukusalas str. 101
LV-1004 Riga
Latvia
Telefono numeris
+371 67802080
Faksas
+371 67807941

 

2017.06.30 | Bosch Group | Įmonės naujienos

Milijardo eurų investicija į 12 colių technologiją

Štutgartas ir Dresdenas (Vokietija). Toliau gausiai investuodama Vokietijoje, „Bosch“ ketina statyti puslaidininkių plokštelių gamyklą. Naujoji gamykla sieks patenkinti lustų, gaminamų iš 12 colių plokštelių, poreikį, kuris auga vystantis daiktų interneto (DI) ir mobilumo sprendimams. Aukštųjų technologijų gamyklos statybą planuojama užbaigti 2019 m. pabaigoje. Tikimasi, kad po paruošiamųjų darbų gamyba prasidės 2021 m. pabaigoje. Iš viso į gamyklą bus investuota apie milijardą eurų.

„Naujoji puslaidininkių plokštelių gamykla yra didžiausia „Bosch“ investicija per visą savo 130 metų istoriją“, – sakė dr. Volkmaras Denneris, „Robert Bosch“ GmbH valdybos pirmininkas.

Dresdene bus sukurta net 700 naujų darbo vietų. „Puslaidininkiai yra pagrindiniai visų elektronikos sistemų komponentai. Augant komunikacijų ir automatikos sritims, jie pritaikomi vis naujose srityse. Didindami puslaidininkių gamybos pajėgumus kuriame sau tvirtą pamatą ateičiai ir stipriname savo konkurencingumą“, – sakė Denneris. Remiantis „PricewaterhouseCoopers“ skaičiavimu, pasaulinė puslaidininkių rinka iki 2019 m. turėtų kasmet paaugti po 5 proc., ypač stipriai plečiantis mobilumo ir DI rinkos segmentams.

Daugiau skaitykite adresu www.bosch-media.com

„Bosch Group“ yra pasaulyje pirmaujanti technologijų gamintoja ir paslaugų teikėja. 2017 m. gruodžio 31 d. duomenimis įmonė turėjo apie 400 500 darbuotojų. 2017 m. įmonės pardavimai sudarė 78 mlrd. eurų. Grupės veikla padalyta į keturis verslo sektorius: automobilių technologijos, pramoninės technologijos, plataus vartojimo prekių bei energetikos ir statybų technologijos. Kaip pirmaujanti daiktų interneto įmonė, „Bosch“ siūlo inovatyvius sprendimus išmaniesiems namams, išmaniesiems miestams, skaitmenizuotiems automobiliams ir skaitmenizuotai pramonei. Pasitelkusi savo patirtį sensorinės technikos, programinės įrangos ir paslaugų bei jai pačiai priklausančios daiktų interneto debesijos srityse, savo klientams įmonė siūlo skaitmenizuotus, kelių domenų sprendimus iš vieno šaltinio. „Bosch Group“ strateginis tikslas yra kurti naujoves skaitmenizuotam gyvenimui. Savo gaminiais ir paslaugomis, kurios yra inovatyvios ir kelia entuziazmą „Bosch“ gerina gyvenimo kokybę visame pasaulyje. Trumpiau tariant, „Bosch“ technologija yra sukurta gyvenimui. „Bosch Group“ sudaro „Robert Bosch GmbH“ ir apie 440 padalinių ir regioninių įmonių maždaug 60 šalių. Įtraukus pardavimo ir paslaugų partnerius, pasaulinis „Bosch“ gamybos ir pardavimo tinklas yra atstovaujamas beveik visose pasaulio šalyse. Kompanijos ateities augimo pagrindas yra jos stiprybė kuriant inovacijas. „Bosch“ kompanijoje dirba apie 62 500 darbuotojų mokslinių tyrimų ir plėtros srityje maždaug 125 vietų visame pasaulyje.

Bendrovę 1886 metais Štutgarte įsteigė Robert Bosch (1861-1942) kaip „Tiksliosios mechanikos ir elektros inžinerijos dirbtuves“. Speciali „Robert Bosch GmbH“ valdymo struktūra garantuoja „Bosch Group“ veiklos laisvę, todėl įmonė gali kurti ilgalaikius planus ir iš anksto investuoti siekdama užtikrinti sėkmingą veiklą ateityje. Devyniasdešimt du procentai „Robert Bosch GmbH“ akcinio kapitalo priklauso „Robert Bosch Stiftung GmbH“ labdaros fondui. Didžiąją dalį balsų turi „Robert Bosch Industrietreuhand KG“ pramonės trestas, kuris ir vadovauja įmonei. Likusi akcijų dalis priklauso Boschų šeimos nariams ir „Robert Bosch GmbH“.

Daugiau informacijos galite rasti internetiniuose puslapiuose, adresu:

http://www.bosch.com

http://www.bosch-press.com

twitter.com/BoschPresse