Slapukai reikalingi tam, kad ši svetainė veiktų tinkamai. Aktyvinkite slapukus ir atnaujinkite savo naršyklę. Atnaujinus bus rodomas slapukų valdymo dialogas.

Ši svetainė naudoja slapukus funkcionalumo, patogumo ir statistikos tikslais. Galite bet kada pakeisti šiuos nustatymus spustelėdami „keisti nustatymus“. Jeigu sutinkate, kad slapukai būtų naudojami, spustelėkite „Taip, sutinku“. Mūsų privatumo strategija

„Bosch“ ir „Daimler“ demonstruoja automobilio be vairuotojo pastatymą realiomis sąlygomis

 
 
 

Kontaktai


Mrs
Marina Blomniece
Communication manager
Mukusalas str. 101
LV-1004 Riga
Latvia
Telefono numeris
+371 67802080
Faksas
+371 67807941

 

2017.07.25 | Bosch Group | Įmonės naujienos

Pasaulinė premjera „Mercedes-Benz“ muziejaus automobilių statymo garaže

• Automatinio automobilio pastatymo naudojantis išmaniuoju telefonu paslauga kaip bandomasis projektas pristatyta „Mercedes-Benz“ muziejaus automobilių statymo garaže.

• „Bosch“ sukūrė infrastruktūrą, o „Daimler“ – automobilio technologiją.

• Automobilio pastatymas be vairuotojo taupo laiką ir mažina įtampą.

Štutgartas, Vokietija. Automobilio pastatymas įprastu būdu nuo šiol yra praeitis. „Mercedes-Benz“ muziejaus automobilių statymo garaže Štutgarte „Bosch“ ir „Daimler“ automatinį automobilių pastatymą pavertė realybe. Nuo šiol, pasiųsdami nurodymą išmaniuoju telefonu, vairuotojai gali automatiškai pastatyti automobilius jiems skirtose vietose, nesivargindami atidžiai stebėti transporto priemonės judėjimo. Automatinis automobilio pastatymas yra svarbus žingsnis į priekį, kai kalbama apie autonominį važiavimą. Šis bandomasis sprendimas „Mercedes-Benz“ muziejaus automobilių statymo garaže yra pirmasis pasaulyje infrastruktūra pagrįstas visiškai automatinio automobilio pastatymo realiomis sąlygomis, vairuotojui sėdint arba nesėdint už vairo, sprendimas. Nuo 2018 m. pradžios lankytojai galės patys išmėginti šią patogią paslaugą muziejaus garaže, sutaupydami automobilio pastatymui skirto laiko.

„Autonominis važiavimas pasieks mus anksčiau negu daugelis tikisi. Automobilio be vairuotojo pastatymas muziejuje įspūdingai parodo, kokia jau pažangi yra ši technologija“, – teigia „Mercedes-Benz Cars“ automatinio važiavimo ir aktyvios apsaugos priemonių plėtros skyriaus vadovas Dr. Michaelis Hafneris. „Pasinaudoję išmaniąja automobilių statymo garažo infrastruktūra ir jos jungiamumu su transporto priemonėmis, sugebėjome automobilio pastatymą be vairuotojo paversti realybe kur kas anksčiau nei tikėtasi“, – džiaugiasi „Bosch“ važiuoklės sistemų kontrolės skyriaus prezidentas Gerhardas Steigeris.

„Bosch Group“ yra pasaulyje pirmaujanti technologijų gamintoja ir paslaugų teikėja. 2016 m. gruodžio 31 d. duomenimis įmonė turėjo apie 390 000 darbuotojų. 2016 m. įmonės pardavimai sudarė 73,1 mlrd. eurų. Grupės veikla padalyta į keturis verslo sektorius: automobilių technologijos, pramoninės technologijos, plataus vartojimo prekių bei energetikos ir statybų technologijos. Kaip pirmaujanti daiktų interneto įmonė, „Bosch“ siūlo inovatyvius sprendimus išmaniesiems namams, išmaniesiems miestams, skaitmenizuotiems automobiliams ir skaitmenizuotai pramonei. Pasitelkusi savo patirtį sensorinės technikos, programinės įrangos ir paslaugų bei jai pačiai priklausančios daiktų interneto debesijos srityse, savo klientams įmonė siūlo skaitmenizuotus, kelių domenų sprendimus iš vieno šaltinio. „Bosch Group“ strateginis tikslas yra kurti naujoves skaitmenizuotam gyvenimui. Savo gaminiais ir paslaugomis, kurios yra inovatyvios ir kelia entuziazmą „Bosch“ gerina gyvenimo kokybę visame pasaulyje. Trumpiau tariant, „Bosch“ technologija yra sukurta gyvenimui. „Bosch Group“ sudaro „Robert Bosch GmbH“ ir apie 440 padalinių ir regioninių įmonių maždaug 60 šalių. Įtraukus pardavimo ir paslaugų partnerius, pasaulinis „Bosch“ gamybos ir pardavimo tinklas yra atstovaujamas beveik visose pasaulio šalyse. Kompanijos ateities augimo pagrindas yra jos stiprybė kuriant inovacijas. „Bosch“ kompanijoje dirba apie 59 000 darbuotojų mokslinių tyrimų ir plėtros srityje maždaug 120 vietų visame pasaulyje.

Bendrovę 1886 metais Štutgarte įsteigė Robert Bosch (1861-1942) kaip „Tiksliosios mechanikos ir elektros inžinerijos dirbtuves“. Speciali „Robert Bosch GmbH“ valdymo struktūra garantuoja „Bosch Group“ veiklos laisvę, todėl įmonė gali kurti ilgalaikius planus ir iš anksto investuoti siekdama užtikrinti sėkmingą veiklą ateityje. Devyniasdešimt du procentai „Robert Bosch GmbH“ akcinio kapitalo priklauso „Robert Bosch Stiftung GmbH“ labdaros fondui. Didžiąją dalį balsų turi „Robert Bosch Industrietreuhand KG“ pramonės trestas, kuris ir vadovauja įmonei. Likusi akcijų dalis priklauso Boschų šeimos nariams ir „Robert Bosch GmbH“.

Daugiau informacijos galite rasti internetiniuose puslapiuose, adresu:

http://www.bosch.com

http://www.bosch-press.com

twitter.com/BoschPresse