Slapukai reikalingi tam, kad ši svetainė veiktų tinkamai. Aktyvinkite slapukus ir atnaujinkite savo naršyklę. Atnaujinus bus rodomas slapukų valdymo dialogas.

Ši svetainė naudoja slapukus funkcionalumo, patogumo ir statistikos tikslais. Galite bet kada pakeisti šiuos nustatymus spustelėdami „keisti nustatymus“. Jeigu sutinkate, kad slapukai būtų naudojami, spustelėkite „Taip, sutinku“. Mūsų privatumo strategija

Talino aukščiausiojo lygio susitikimas skaitmeniniais klausimais. „Nokia“ ir „Bosch“ kuria duomenų greitkelį ateities gamyklai

 
 
 

Kontaktai


Mrs
Marina Blomniece
Communication manager
Mukusalas str. 101
LV-1004 Riga
Latvia
Telefono numeris
+371 67802080
Faksas
+371 67807941

 

2017.10.02 | Bosch Group | Įmonės naujienos

Naujasis 5G standartas leis jau 2019 m. dešimt kartų greičiau perduoti mobiliuosius duomenis

Štutgartas / Talinas. Realaus laiko ryšys tarp įrenginių: „Bosch ir „Nokia“ pristatymas Taline, Estijoje, vykstančiame Europos aukščiausiojo lygio susitikime skaitmeniniais klausimais sujungia būsimąjį 5G mobiliojo ryšio standartą ir 4-osios pramonės revoliucijos sprendimus. 5G ryšys yra dešimt kartų greitesnis už didžiausią šiuo metu įmanomą mobiliojo ryšio tinklų perdavimo greitį ir siekia daugiau nei dešimt gigabaitų per sekundę. Be to, naujasis standartas ypač pagerina veikimą realiu laiku ir perdavimo patikimumą. Šie parametrai ‒ tai pagrindiniai kriterijai siekiant belaidžiu ryšiu sujungti šimtus milijardų gamyklų ir gamybos linijų išmaniųjų vykdiklių ir jutiklių bei apdoroti milžiniškus gamyboje generuojamų duomenų kiekius. Itin greitas duomenų perdavimas labai svarbus įmonėms Europoje ir visame pasaulyje: „4-oji pramonės revoliucija neturi ribų“, ‒ įsitikinęs dr. Stefanas Assmannas, „Bosch“ įmonėje atsakingas už pramonės ryšius.

„Bendradarbiaudami kartu su „Nokia“, tiriame, kokias galimybes plati 5G dažnių juosta sukurs ateities gamykloje“, pasakoja „Bosch Rexroth AG“ prezidentas Rolfas Najorkas. Šis pavarų ir valdymo technologijose besispecializuojantis „Bosch“ filialas kartu su „Bosch“ tyrėjų pajėgomis ir „Nokia“ sukūrė demonstracinį modelį.

„5G ryšis ‒ tai esminis 4-ąją pramonės revoliucijos veiksnys. Tai ‒ pirmoji belaidė technologija, galinti papildyti laidinį ryšį tenkinant bet kurias pramonės reikmes. Taip užtikrinamas didžiulis gamybos lankstumas, mažesnės sąnaudos ir saugesnė darbo aplinka. Kartu su savo partneriu „Bosch“ tiriame, kokias naujas 4-osios pramonės revoliucijos galimybes galėtų atverti 5G technologija“, ‒ tikina „Nokia“ 5G technologijos ir rinkos žvalgybos vadovas Hannu Nikurauti.

„Bosch Group“ yra pasaulyje pirmaujanti technologijų gamintoja ir paslaugų teikėja. 2017 m. gruodžio 31 d. duomenimis įmonė turėjo apie 400 500 darbuotojų. 2017 m. įmonės pardavimai sudarė 78 mlrd. eurų. Grupės veikla padalyta į keturis verslo sektorius: automobilių technologijos, pramoninės technologijos, plataus vartojimo prekių bei energetikos ir statybų technologijos. Kaip pirmaujanti daiktų interneto įmonė, „Bosch“ siūlo inovatyvius sprendimus išmaniesiems namams, išmaniesiems miestams, skaitmenizuotiems automobiliams ir skaitmenizuotai pramonei. Pasitelkusi savo patirtį sensorinės technikos, programinės įrangos ir paslaugų bei jai pačiai priklausančios daiktų interneto debesijos srityse, savo klientams įmonė siūlo skaitmenizuotus, kelių domenų sprendimus iš vieno šaltinio. „Bosch Group“ strateginis tikslas yra kurti naujoves skaitmenizuotam gyvenimui. Savo gaminiais ir paslaugomis, kurios yra inovatyvios ir kelia entuziazmą „Bosch“ gerina gyvenimo kokybę visame pasaulyje. Trumpiau tariant, „Bosch“ technologija yra sukurta gyvenimui. „Bosch Group“ sudaro „Robert Bosch GmbH“ ir apie 440 padalinių ir regioninių įmonių maždaug 60 šalių. Įtraukus pardavimo ir paslaugų partnerius, pasaulinis „Bosch“ gamybos ir pardavimo tinklas yra atstovaujamas beveik visose pasaulio šalyse. Kompanijos ateities augimo pagrindas yra jos stiprybė kuriant inovacijas. „Bosch“ kompanijoje dirba apie 62 500 darbuotojų mokslinių tyrimų ir plėtros srityje maždaug 125 vietų visame pasaulyje.

Bendrovę 1886 metais Štutgarte įsteigė Robert Bosch (1861-1942) kaip „Tiksliosios mechanikos ir elektros inžinerijos dirbtuves“. Speciali „Robert Bosch GmbH“ valdymo struktūra garantuoja „Bosch Group“ veiklos laisvę, todėl įmonė gali kurti ilgalaikius planus ir iš anksto investuoti siekdama užtikrinti sėkmingą veiklą ateityje. Devyniasdešimt du procentai „Robert Bosch GmbH“ akcinio kapitalo priklauso „Robert Bosch Stiftung GmbH“ labdaros fondui. Didžiąją dalį balsų turi „Robert Bosch Industrietreuhand KG“ pramonės trestas, kuris ir vadovauja įmonei. Likusi akcijų dalis priklauso Boschų šeimos nariams ir „Robert Bosch GmbH“.

Daugiau informacijos galite rasti internetiniuose puslapiuose, adresu:

http://www.bosch.com

http://www.bosch-press.com

twitter.com/BoschPresse