Slapukai reikalingi tam, kad ši svetainė veiktų tinkamai. Aktyvinkite slapukus ir atnaujinkite savo naršyklę. Atnaujinus bus rodomas slapukų valdymo dialogas.

Ši svetainė naudoja slapukus funkcionalumo, patogumo ir statistikos tikslais. Galite bet kada pakeisti šiuos nustatymus spustelėdami „keisti nustatymus“. Jeigu sutinkate, kad slapukai būtų naudojami, spustelėkite „Taip, sutinku“. Mūsų privatumo strategija

„Bosch“ atidaro IT kompleksą Štutgarte, Feuerbacho rajone

 
 
 

Kontaktai


Mrs
Marina Blomniece
Communication manager
Mukusalas str. 101
LV-1004 Riga
Latvia
Telefono numeris
+371 67802080
Faksas
+371 67807941

 

2017.10.25 | Bosch Group

Pagrindinis skaitmeninių verslo modelių plėtros centras

• Šis IT kompleksas – tai naujoji „Bosch“ pasaulinės IT veiklos būstinė.

• Varomoji augimo jėga: iš IT patirtas išlaidas dabar keičia kompetencijos.

• Kompleksas IT ir programinės įrangos ekspertams siūlo itin patrauklią darbo aplinką.

• Prof. Asenkerschbaumeris: „Naujojo komplekso atsiradimas liudija mūsų siekį savo technologinius išteklius toliau telkti Štutgarte“.

Štutgartas, Vokietija. Naujasis „Bosch Group“ IT kompleksas Štutgarte, Feuerbacho rajone – tai pasaulinės „Bosch“ IT veiklos koordinavimui skirtas kompetencijų centras. Itin pažangioje bazėje, paspartinsiančioje „Bosch“ virsmą DI (daiktų interneto) įmone, darbuojasi apie 2000 iš 7500 šio veiklos padalinio darbuotojų. „Prie mūsų augimo vis labiau prisideda žiniatinklio palaikomi gaminiai ir duomenimis grindžiamos paslaugos. Keičiasi ir mūsų IT padalinio vaidmuo. Anksčiau jo pagrindinis tikslas buvo plėtoti pasaulinę „Bosch“ IT infrastruktūrą, aptarnauti naudotojus bei tiekti kompiuterius ir monitorius. Šiandien padalinio uždaviniai vis labiau apima ir inovatyvių IT bei programinės įrangos sprendimų pažangos skatinimą, – teigia už IT atsakingas „Robert Bosch“ GmbH valdybos pirmininko pavaduotojas prof. Stefanas Asenkerschbaumeris. – Šis kompleksas – tai mūsų naujasis pagrindinis skaitmeninių verslo modelių plėtros centras, sujungiantis dešimtmečiais įsitvirtinusios technologijų įmonės gaminius bei patirtį ir jaunos IT bendrovės dinamiškumą. Be to, naujasis objektas dar kartą patvirtina mūsų ištikimybę Štutgarto miestui.“

„Bosch Group“ yra pasaulyje pirmaujanti technologijų gamintoja ir paslaugų teikėja. 2017 m. gruodžio 31 d. duomenimis įmonė turėjo apie 400 500 darbuotojų. 2017 m. įmonės pardavimai sudarė 78 mlrd. eurų. Grupės veikla padalyta į keturis verslo sektorius: automobilių technologijos, pramoninės technologijos, plataus vartojimo prekių bei energetikos ir statybų technologijos. Kaip pirmaujanti daiktų interneto įmonė, „Bosch“ siūlo inovatyvius sprendimus išmaniesiems namams, išmaniesiems miestams, skaitmenizuotiems automobiliams ir skaitmenizuotai pramonei. Pasitelkusi savo patirtį sensorinės technikos, programinės įrangos ir paslaugų bei jai pačiai priklausančios daiktų interneto debesijos srityse, savo klientams įmonė siūlo skaitmenizuotus, kelių domenų sprendimus iš vieno šaltinio. „Bosch Group“ strateginis tikslas yra kurti naujoves skaitmenizuotam gyvenimui. Savo gaminiais ir paslaugomis, kurios yra inovatyvios ir kelia entuziazmą „Bosch“ gerina gyvenimo kokybę visame pasaulyje. Trumpiau tariant, „Bosch“ technologija yra sukurta gyvenimui. „Bosch Group“ sudaro „Robert Bosch GmbH“ ir apie 440 padalinių ir regioninių įmonių maždaug 60 šalių. Įtraukus pardavimo ir paslaugų partnerius, pasaulinis „Bosch“ gamybos ir pardavimo tinklas yra atstovaujamas beveik visose pasaulio šalyse. Kompanijos ateities augimo pagrindas yra jos stiprybė kuriant inovacijas. „Bosch“ kompanijoje dirba apie 62 500 darbuotojų mokslinių tyrimų ir plėtros srityje maždaug 125 vietų visame pasaulyje.

Bendrovę 1886 metais Štutgarte įsteigė Robert Bosch (1861-1942) kaip „Tiksliosios mechanikos ir elektros inžinerijos dirbtuves“. Speciali „Robert Bosch GmbH“ valdymo struktūra garantuoja „Bosch Group“ veiklos laisvę, todėl įmonė gali kurti ilgalaikius planus ir iš anksto investuoti siekdama užtikrinti sėkmingą veiklą ateityje. Devyniasdešimt du procentai „Robert Bosch GmbH“ akcinio kapitalo priklauso „Robert Bosch Stiftung GmbH“ labdaros fondui. Didžiąją dalį balsų turi „Robert Bosch Industrietreuhand KG“ pramonės trestas, kuris ir vadovauja įmonei. Likusi akcijų dalis priklauso Boschų šeimos nariams ir „Robert Bosch GmbH“.

Daugiau informacijos galite rasti internetiniuose puslapiuose, adresu:

http://www.bosch.com

http://www.bosch-press.com

twitter.com/BoschPresse