Slapukai reikalingi tam, kad ši svetainė veiktų tinkamai. Aktyvinkite slapukus ir atnaujinkite savo naršyklę. Atnaujinus bus rodomas slapukų valdymo dialogas.

Ši svetainė naudoja slapukus funkcionalumo, patogumo ir statistikos tikslais. Galite bet kada pakeisti šiuos nustatymus spustelėdami „keisti nustatymus“. Jeigu sutinkate, kad slapukai būtų naudojami, spustelėkite „Taip, sutinku“. Mūsų privatumo strategija

„Bosch Security Systems“ taps „Bosch Building Technologies“

 
 
 

Kontaktai


Mrs
Marina Blomniece
Communication manager
Mukusalas str. 101
LV-1004 Riga
Latvia
Telefono numeris
+371 67802080
Faksas
+371 67807941

 

2018.02.26 | Bosch Group | Įmonės naujienos

  • Pavadinimo pakeitimas įsigalios 2018 m. kovo 1 d.
  • Naujasis pavadinimas atspindi didesnius portfelio užmojus
  • Juridinių asmenų pavadinimai išliks nepasikeitę
  • Vaizdo sistemų, įsibrovimų aptikimo ir įeigos kontrolės padaliniai bus sujungti į vieną Apsaugos verslo padalinį, siūlantį integruotus sprendimus.

Grasbrunas, Vokietija. Nuo 2018 m. kovo 1 d. „Bosch Security Systems“ skyrius vadinsis „Bosch Building Technologies“. Sistemų integracijos versle „Bosch Security Systems“ jau dabar siūlo savo klientams daugiau negu apsaugą, saugumą ir komunikacijos technologijų sprendimus. „Norėtume, kad mūsų portfelio užmojai geriau atsispindėtų ir mūsų pavadinime“, - sako „Bosch Security Systems“ skyriaus prezidentas Gertas van Iperenas. Šis skyrius sudarytas iš dviejų organizacijos prasme atskirų vienetų – Pasaulinių produktų verslo padalinio ir Regioninių sistemų integracijos paslaugų verslo padalinio, veikiančio aštuoniose valstybėse.

1) Aštuoniose valstybėse Sistemų integracijos padalinys siūlo integruotus sprendimus komercinės paskirties statiniams. Priklausomai nuo regiono, portfelis apima statybų apsaugą, energetikos paslaugas ir statybų automatizavimą. Klientams tai reiškia sprendimų planavimą, montavimą, naudojimą ir papildomas paslaugas – visa tai iš vieno šaltinio.

2) Produktų verslo padalinys, vėliau pasivadinsiantis „Bosch Security and Safety Systems“, toliau veiks kaip „Bosch“ prekės ženklo vaizdo, įsibrovimų, gaisro signalizacijos, garsinės signalizacijos sistemų, įeigos kontrolės sistemų ir valdymo programinės įrangos tiekėjas visame pasaulyje. Jo portfelis pasipildys profesionaliomis garso ir konferencijų sistemomis balsui, garsui ir muzikai perduoti. Minėti produktai bus platinami tik sistemas integruojančioms bendrovėms arba per didmenininkus.

Šis žingsnis neturės įtakos skyrių juridinių asmenų pavadinimams.

Integruoti sprendimai iš vieno šaltinio: naujasis Apsaugos verslo padalinys

Produktų verslo srityje „Bosch Security Systems“ ketina sujungti vaizdo sistemų, įsibrovimų aptikimo, įeigos kontrolės ir valdymo programinės įrangos verslo padalinius į vieną Apsaugos verslo padalinį. Šiuo žingsniu „Bosch“ atsako į vis didėjančią kiekvienam sektoriui specifinių integruotų apsaugos sprendimų paklausą. „Sujungdami šiuos tris verslo padalinius siekiame galimybės vėliau įgyvendinti klientų poreikius dar geriau. Ateinančiais metais norime aktyviai formuoti daiktų Interneto (IoT) pradėtą transformacijos procesą ir daugiau dėmesio skirti sujungiamumui, integruotiems sprendimams bei paslaugoms. Tuo pačiu tai sustiprins mūsų konkurencingumą“, - teigia van Iperenas.

„Bosch“ Apsaugos sistemų padalinys yra pagrindinis pasaulinio lygio apsaugos, saugos ir komunikacijų produktų bei sistemų tiekėjas. Pasirinktose valstybėse „Bosch“ siūlo statybų apsaugos, energetinio efektyvumo ir statybų automatizavimo sprendimus bei paslaugas. Apie 9000 partnerių pardavimai 2016 m. siekė apytiksliai 1,8 milijardo Eurų. Pagrindinis tikslas – saugoti gyvybes, pastatus ir turtą. Produktų portfelis apima vaizdo stebėjimo, įsibrovimų aptikimo, gaisro aptikimo, garsinės evakuacijos sistemas, taip pat įeigos kontrolės ir valdymo sistemas. Asortimentą užbaigia profesionalios garso ir konferencijų sistemos balsui, garsui ir muzikai perduoti. „Bosch Security Systems“ kuria ir gamina produktus savo Europos, Šiaurės ir Pietų Amerikos ir Azijos gamyklose.

Išsamesnės informacijos ieškokite Internete adresu www.boschsecurity.com

„Bosch Group“ yra pasaulyje pirmaujanti technologijų gamintoja ir paslaugų teikėja. 2017 m. gruodžio 31 d. duomenimis įmonė turėjo apie 400 500 darbuotojų. 2017 m. įmonės pardavimai sudarė 78 mlrd. eurų. Grupės veikla padalyta į keturis verslo sektorius: automobilių technologijos, pramoninės technologijos, plataus vartojimo prekių bei energetikos ir statybų technologijos. Kaip pirmaujanti daiktų interneto įmonė, „Bosch“ siūlo inovatyvius sprendimus išmaniesiems namams, išmaniesiems miestams, skaitmenizuotiems automobiliams ir skaitmenizuotai pramonei. Pasitelkusi savo patirtį sensorinės technikos, programinės įrangos ir paslaugų bei jai pačiai priklausančios daiktų interneto debesijos srityse, savo klientams įmonė siūlo skaitmenizuotus, kelių domenų sprendimus iš vieno šaltinio. „Bosch Group“ strateginis tikslas yra kurti naujoves skaitmenizuotam gyvenimui. Savo gaminiais ir paslaugomis, kurios yra inovatyvios ir kelia entuziazmą „Bosch“ gerina gyvenimo kokybę visame pasaulyje. Trumpiau tariant, „Bosch“ technologija yra sukurta gyvenimui. „Bosch Group“ sudaro „Robert Bosch GmbH“ ir apie 440 padalinių ir regioninių įmonių maždaug 60 šalių. Įtraukus pardavimo ir paslaugų partnerius, pasaulinis „Bosch“ gamybos ir pardavimo tinklas yra atstovaujamas beveik visose pasaulio šalyse. Kompanijos ateities augimo pagrindas yra jos stiprybė kuriant inovacijas. „Bosch“ kompanijoje dirba apie 62 500 darbuotojų mokslinių tyrimų ir plėtros srityje maždaug 125 vietų visame pasaulyje.

Bendrovę 1886 metais Štutgarte įsteigė Robert Bosch (1861-1942) kaip „Tiksliosios mechanikos ir elektros inžinerijos dirbtuves“. Speciali „Robert Bosch GmbH“ valdymo struktūra garantuoja „Bosch Group“ veiklos laisvę, todėl įmonė gali kurti ilgalaikius planus ir iš anksto investuoti siekdama užtikrinti sėkmingą veiklą ateityje. Devyniasdešimt du procentai „Robert Bosch GmbH“ akcinio kapitalo priklauso „Robert Bosch Stiftung GmbH“ labdaros fondui. Didžiąją dalį balsų turi „Robert Bosch Industrietreuhand KG“ pramonės trestas, kuris ir vadovauja įmonei. Likusi akcijų dalis priklauso Boschų šeimos nariams ir „Robert Bosch GmbH“.

Daugiau informacijos galite rasti internetiniuose puslapiuose, adresu:

http://www.bosch.com

http://www.bosch-press.com

twitter.com/BoschPresse