Slapukai reikalingi tam, kad ši svetainė veiktų tinkamai. Aktyvinkite slapukus ir atnaujinkite savo naršyklę. Atnaujinus bus rodomas slapukų valdymo dialogas.

Ši svetainė naudoja slapukus funkcionalumo, patogumo ir statistikos tikslais. Galite bet kada pakeisti šiuos nustatymus spustelėdami „keisti nustatymus“. Jeigu sutinkate, kad slapukai būtų naudojami, spustelėkite „Taip, sutinku“. Mūsų privatumo strategija

 

Sėkmę lemia įvairovė

Investavimas į žaliąsias idėjas

This Flash Video Player requires the Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Apie 150-yje šalių, 300 skirtingų vietovių „Bosch“ įmonėje dirba daugiau kaip 300 000 darbuotojų, atstovaujančių 200 skirtingų kultūrų. Vien 30 000 tyrėjų ir inžinierių pasklidę 50-yje šalių. Apie 90 procentų tyrėjų komandos sudaro įvairių tautybių atstovai. Todėl labai svarbu užtikrinti gerą bendradarbiavimą, kuris didžiąja dalimi vyksta virtualiai. Bet ir atskirose vietovėse, pavyzdžiui, Abstato (Abstatt) inžinerijos centre netoli Heilbrono, komanda neretai susideda iš 30 skirtingų tautybių atstovų.

Kad visi darbuotojai turėtų vietą po stogu ir kad galėtų visiškai atsiskleisti jų gebėjimai, „Bosch“ įkūrė „House of Orientation“ (susipažinimo namus), suteikiančius galimybę kiekvienam darbuotojui jaustis kaip namie. Jie taip pat atspindi „Bosch“ viziją bei vertybes. Bendros svarbiausios vertybės įmonei yra lygiai taip pat svarbios kaip ir įvairovė, kurią „Bosch“ patvirtino savo vertybių kodekse ir pasirašydama Vokietijos Federacinės vyriausybės įvairovės chartiją. „Bosch“ įmonei pasaulinės sėkmės sąlyga yra ne tik regioniniai ir kultūriniai ypatumai, bet ir individualios darbuotojų savybės.