Slapukai reikalingi tam, kad ši svetainė veiktų tinkamai. Aktyvinkite slapukus ir atnaujinkite savo naršyklę. Atnaujinus bus rodomas slapukų valdymo dialogas.

Ši svetainė naudoja slapukus funkcionalumo, patogumo ir statistikos tikslais. Galite bet kada pakeisti šiuos nustatymus spustelėdami „keisti nustatymus“. Jeigu sutinkate, kad slapukai būtų naudojami, spustelėkite „Taip, sutinku“. Mūsų privatumo strategija

 
Mūsų įmonė

„Bosch“ Lietuvoje


UAB "Robert Bosch" yra regioninis Bosch grupės padalinys. Bosch tiekia į Lietuvos rinką aukščiausios kokybės gaminius: automobilių atsargines dalis, elektrinius įrankius, apsaugos sistemas bei šildymo techniką.

 
 

„Bosch Group“


„Bosch Group“ yra pasaulyje pirmaujanti technologijų gamintoja ir paslaugų teikėja. 2017 m. gruodžio 31 d. duomenimis įmonė turėjo apie 400 500 darbuotojų. 2017 m. įmonės pardavimai sudarė 78 mlrd. eurų. Grupės veikla padalyta į keturis verslo sektorius: automobilių technologijos, pramoninės technologijos, plataus vartojimo prekių bei energetikos ir statybų technologijos. Kaip pirmaujanti daiktų interneto įmonė, „Bosch“ siūlo inovatyvius sprendimus išmaniesiems namams, išmaniesiems miestams, skaitmenizuotiems automobiliams ir skaitmenizuotai pramonei. Pasitelkusi savo patirtį sensorinės technikos, programinės įrangos ir paslaugų bei jai pačiai priklausančios daiktų interneto debesijos srityse, savo klientams įmonė siūlo skaitmenizuotus, kelių domenų sprendimus iš vieno šaltinio. „Bosch Group“ strateginis tikslas yra kurti naujoves skaitmenizuotam gyvenimui. Savo gaminiais ir paslaugomis, kurios yra inovatyvios ir kelia entuziazmą „Bosch“ gerina gyvenimo kokybę visame pasaulyje. Trumpiau tariant, „Bosch“ technologija yra sukurta gyvenimui. „Bosch Group“ sudaro „Robert Bosch GmbH“ ir apie 440 padalinių ir regioninių įmonių maždaug 60 šalių. Įtraukus pardavimo ir paslaugų partnerius, pasaulinis „Bosch“ gamybos ir pardavimo tinklas yra atstovaujamas beveik visose pasaulio šalyse. Kompanijos ateities augimo pagrindas yra jos stiprybė kuriant inovacijas. „Bosch“ kompanijoje dirba apie 62 500 darbuotojų mokslinių tyrimų ir plėtros srityje maždaug 125 vietų visame pasaulyje.

Bendrovę 1886 metais Štutgarte įsteigė Robert Bosch (1861-1942) kaip „Tiksliosios mechanikos ir elektros inžinerijos dirbtuves“. Speciali „Robert Bosch GmbH“ valdymo struktūra garantuoja „Bosch Group“ veiklos laisvę, todėl įmonė gali kurti ilgalaikius planus ir iš anksto investuoti siekdama užtikrinti sėkmingą veiklą ateityje. Devyniasdešimt du procentai „Robert Bosch GmbH“ akcinio kapitalo priklauso „Robert Bosch Stiftung GmbH“ labdaros fondui. Didžiąją dalį balsų turi „Robert Bosch Industrietreuhand KG“ pramonės trestas, kuris ir vadovauja įmonei. Likusi akcijų dalis priklauso Boschų šeimos nariams ir „Robert Bosch GmbH“.

 
 
Atstovybės žemėlapyje

Vietovės

„Bosch Group“ dirba žmonės daugiau kaip 50 šalių. Sužinokite daugiau apie tyrimų, plėtros, gamybos ir pardavimų vietas visame pasaulyje.

Istorijos santrumpa

Istorija

Robert Bosch1886 metais Štutgarte įsteigė „Tiksliosios mechanikos ir elektros inžinerijos dirbtuves“. Tai buvo šiandieninės visame pasaulyje veikiančios „Robert Bosch GmbH“ įmonės pirmtakas.

 

Faktai ir skaičiai*


Įkūrimo metai:
Lietuvoje: 2002 m.
Pasaulyje: 1886 m.
Darbuotojai:
Lietuvoje: 14
Pasaulyje: 400 500
Buveinės:
Lietuvoje: 2
Pardavimai:
Pasaulyje: 78,0 milijardų EUR
Išlaidos moksliniams tyrimams:
Pasaulyje: 7,5 milijardų EUR

* Lietuvoje: 2013 | Pasaulyje: 2017 (preliminarūs skaičiai)

Veiklos sritys ir padaliniai