Slapukai reikalingi tam, kad ši svetainė veiktų tinkamai. Aktyvinkite slapukus ir atnaujinkite savo naršyklę. Atnaujinus bus rodomas slapukų valdymo dialogas.

Ši svetainė naudoja slapukus funkcionalumo, patogumo ir statistikos tikslais. Galite bet kada pakeisti šiuos nustatymus spustelėdami „keisti nustatymus“. Jeigu sutinkate, kad slapukai būtų naudojami, spustelėkite „Taip, sutinku“. Mūsų privatumo strategija

Mūsų prekių ženklai

Bosch grupė yra pirmaujanti pasaulyje tiekėja technologijų ir paslaugų sferoje, kurios veikla yra skirstoma į keturias veiklos sritis: Judumo sprendimai, Pramoninės Technologijos, Plataus Vartojimo Prekių ir Energetikos bei Pastatų Technologijos. „Bosch Group“ tikslas – savo gaminiais ir paslaugomis bei pažangiais ir naudą teikiančiais sprendimais pagerinti žmonių gyvenimo kokybę. Be „Bosch“ prekės ženklo, „Bosch Group“ turi ir kitų prekės ženklų, kurie yra specializuoti pagal individualius klientų poreikius. Kurie „Bosch Group“ specialūs prekių ženklai padės jums kasdienybėje, galite rasti žemiau pateiktoje apžvalgoje.

Tradicinis prekės ženklas„Beissbarth“ buvo sukurtas 1899 metais Miunchene – visame pasaulyje jis žinomas kaip tikslių automobilių gamintojams ir jų dirbtuvėms skirtų matavimo prietaisų gamintojas. „Beissbarth“ šalia savo pagrindinių veiklos sričių – ratų nustatymo kampų matavimo, stabdžių patikros ir transporto priemonių techninės būklės kontrolės linijų – taip pat siūlo padangų montavimo įrenginius, ratų balansavimo stakles, kondicionavimo sistemų priežiūros įrangą ir keliamąsias platformas.

Beissbarth

„Bosch Car Service“ tinklas 150 šalių turi atstovus 13 000 dirbtuvių. „Bosch Car Service“ ekspertai – kaip visų automobilių prekių ženklų dirbtuvių specialistai – dirba su naujausiomis transporto priemonių technologijomis ir rūpinasi, kad jūsų transporto priemonė gerai veiktų. Todėl pažadame jums – „Dėl jūsų automobilio padarysime viską“.

Bosch Car Service

Bosch Diesel Center

„Bosch Diesel Center“ yra patyrusi paslaugų remonto dirbtuvėms, transporto priemonių parkams ir privatiems klientams teikėja, siūlanti profesionalius sprendimus diagnozuojant, remontuojant ir eksploatuojant visų rūšių „Bosch“ dyzelinių degalų įpurškimo sistemas ir komponentus. Pasaulinį „Bosch Diesel Center“ tinklą šiuo metu sudaro apie 3400 franšizės pagrindu veikiančių įmonių, šie centrai turi išskirtinę reputaciją, kaip nepriekaištingai atliekantys bet kokius dyzelinių variklių remonto ir techninės priežiūros darbus.

Bosch Diesel Center

Visuotiniai „Rexroth“ prekių ženklai simbolizuoja ekonomiškas, tikslias, saugias ir energiją taupančias pavarų ir valdymo technologijas. Inovatyvios dalys ir klientų poreikiams pritaikyti sistemų sprendimai varo bet kokio dydžio mašinas ir sistemas. Sukaupta visuotinė patirtis tokiuose rinkos segmentuose kaip transporto priemonės ir technika, mašinos ir inžinerija bei gamyklų automatizavimas reiškia, kad klientai gali gauti visus reikalingus sprendimus vienoje vietoje.

Bosch Rexroth

Tarptautinis šildymo technikos prekės ženklas „Buderus“ siūlo pažangius sprendimus šildymo, vėdinimo ir kondicionavimo technikos srityje – nuo naudojimo privačiame sektoriuje iki sprendimų komercinėje srityje.

Buderus

Visame pasaulyje žinomas prekės ženklas „CST/berger“ simbolizuoja visada patikimą matavimą. Gaminiai sukurti remiantis moderniausiais technikos pasiekimais tvirtumo srityje ir išbandyti ekstremaliomis sąlygomis.

CST/berger

„CoremanNet“ – pramoninė programinė įranga, skirta struktūriniam, skaidriam ir paprastam panaudotų dalių ir žaliavų grąžinimui.

Tokiu būdu „CoremanNet“ visoje Europoje užtikrina transporto priemonių dalių perdirbimą ir deda tvirtus pamatus išteklių tausojimui.

CoremanNet

Tarptautinis prekės ženklas „Dremel“ siūlo įrankius, patirtį, žinias ir bendrystę. Pasirinkęs moto „life and home solutions“, „Dremel“ siūlo aukštos kokybės gaminius, kuriuos paprasta naudoti ir kurie yra lengvi, kompaktiški, tikslūs ir greiti.

Dremel

„Dynacord“ yra viena pirmaujančių profesionalių garso sistemų gamintojų Europoje. Gaminių asortimentas apima garsiakalbius, stiprintuvus, skaitmeninių signalų procesorius ir maišytuvus. „Dynacord“ gaminiai – tai puikus pasirinkimas naudojant mobiliuosius garso įrenginius, ruošiant koncertui skirtą garso sistemą bei įrengiant stacionarią garso sistemą.

Dynacord

„Electro-Voice“ gamina geriausius profesionalius garso gaminius šioje srityje. Šie gaminiai apima garsiakalbius, mikrofonus ir elektroninius prietaisus. Šie gaminiai naudojami visame pasaulyje įvairiose vietose – nuo stadionų iki bažnyčių. Jie apima tiek nešiojamas, tiek stacionarias garso sistemas.

Electro-Voice

Tarptautiniu mastu žinomas prekės ženklas „Freud“ laikosi tikslo būti pažangiausiu aukščiausios klasės produkcijos gamintoju šlifavimo / pjovimo srityje. Uždavinys – pažangiais gaminiais, aukšta gamybos kompetencija, stipriais partneriais bei patikimu ir atviru techninės priežiūros mentalitetu kasdien pateisinti klientų lūkesčius.

Freud

Prekės ženklas „HC-Cargo“ yra „Jūsų automobilių dalių specialistas“. Daugiau kaip 85 šalyse „HC-Cargo“ moderni internetinė parduotuvė už palankią kainą dirbtuvėms siūlo platų automobiliams skirtų elektrinių atsarginių dalių asortimentą.

HC-Cargo

Tarptautinis prekės ženklas „Hawera“ pateikia galingus įrankius, skirtus produktyviam darbui statybų aikštelėse. Gaminiai pasižymi labai aukšta kokybe ir yra sukurti didesniam našumui su nedidelėmis pastangomis pasiekti.

Hawera

Tarptautinis prekės ženklas „Junkers“ teikia pažangius, energiją tausojančius ir visus reikalavimus atitinkančius šildymo sprendimus.

Junkers

1925 metais JAV sukurtas prekės ženklas „Marke OTC“ išaugo iki visame pasaulyje žinomo prekės ženklo, kuriuo žymimi aukštos kokybės gaminiai, pradedant transporto priemonių diagnostikos įranga ir baigiant dirbtuvėms skirtais didelio našumo įrankiais.

OTC

RTS, kurios pagrindinė veikla jau daugiau nei 40 metų yra transliavimas ir vidinių ryšio sistemų gamyba, ir toliau išlaiko savo pramonės standartus atitinkančią padėtį gamindama gaminius, apjungiančius į ateitį orientuotas funkcijas bei jau išbandytas ir patikimas funkcijas.

RTS

Visame pasaulyje paplitęs prekės ženklas „Robinair“ yra pirmaujantis augančioje kondicionavimo sistemų priežiūros rinkoje. „Robinair“ pasižymi nuolatinėmis naujovėmis kondicionavimo sistemų priežiūros prietaisų srityje ir plačiu asortimentu.

Robinair

Visame pasaulyje paplitęs prekės ženklas „sia Abrasives“ žinomas kaip technologijų lyderis, išsiskiriantis gamybos kompetenciją, pažangiais šlifavimo sprendimais ir profesionaliomis konsultacijomis moderniai įrengtuose mokymo centruose arba darbo vietoje pas klientą.

Sia Abrasives

„Telex“ kuria ir gamina pasaulinės klasės radijo ryšio siuntimo prietaisus ir aviacines ausines, kurios visame pasaulyje pripažintos kaip patikimos naudoti itin svarbiose situacijose.

TELEX

„Unipoint“ yra vienas stambiausių starterių, generatorių, temperatūros reguliatorių ir stiklo valytuvų gamintojų pasaulyje. „Unipoint“ teikia išskirtines klientų palaikymo paslaugas, siūlo konkurencingas kainas ir efektyvią marketingo paramą pirminės įrangos gamintojams (OEM), pirminės įrangos tiekėjams (OES) ir antrinės rinkos klientams. Mes – „Išskirtinė kokybė – išskirtinė vertė – „Unipoint“.

Unipoint

Prekės ženklas „Zexel“ yra vienas pirmaujančių pirminės įrangos – aukštos kokybės dyzelinių sistemų – tiekėjų Azijoje simbolis.

Zexel