Slapukai reikalingi tam, kad ši svetainė veiktų tinkamai. Aktyvinkite slapukus ir atnaujinkite savo naršyklę. Atnaujinus bus rodomas slapukų valdymo dialogas.

Ši svetainė naudoja slapukus funkcionalumo, patogumo ir statistikos tikslais. Galite bet kada pakeisti šiuos nustatymus spustelėdami „keisti nustatymus“. Jeigu sutinkate, kad slapukai būtų naudojami, spustelėkite „Taip, sutinku“. Mūsų privatumo strategija

 

Atitiktis

Adresas, kuriuo galima pranešti apie pažeidimą


Robert Bosch Pabaltijy
Atitikties užtikrinimo pareigūnas
Mukusalas iela 101
Riga, LV-1004
Latvia

Teisinių reikalavimų laikymasis

„Bosch“, laikydamasi atsakomybės, patikimumo ir teisėtumo principo, besąlygiškai laikosi įstatymų. Pabrėždami šio principo svarbą, Verslo etikos kodekse pateikėme svarbiausių pagrindinių teisės aktų ir įmonės vidaus taisyklių aspektų santrauką. Kodekse pateikiamas paaiškinimas, kodėl mums šis principas yra toks svarbus, o mūsų darbuotojai supažindinami su jų kasdienio darbo taisyklėmis. Tikimės, kad jie besąlygiškai laikysis visų atitinkamų įstatymų ir vidaus darbo tvarkos taisyklių, įskaitant pagrindinius „Bosch“ socialinės atsakomybės principus, kurie buvo patvirtinti 2004 metais. Be to, 1995 metais tapę „Transparency International“ organizacijos nariais pabrėžiame, kaip svarbu laikytis teisėtumo principo.

Atidesnis tikrinimas

Siekdama papildyti Verslo etikos kodeksą „Bosch“ šiuo metu tobulina savo pasaulinę atitikties įgyvendinimo sistemą ir įsteigė bendrąjį atitikties komitetą, o atskiruose regionuose paskyrė atitikties pareigūnus. Šis žingsnis sustiprina šiuo metu įgyvendinamą prevencijos ir tikrinimo veiklą, įskaitant dvigubą kontrolę, darbo vietų keitimą jautriose teritorijose, griežtą darbo ir stebėjimo sistemų atskyrimą ir reguliarų auditą. Be to, mes nuolat suteikiame informaciją visame pasaulyje dirbantiems darbuotojams ir ketiname pristatyti privalomo informavimo ir mokymo programą. Naująją atitikties programą papildė specialiosios pranešimų apie pažeidimus telefono linijos ir el. pašto adresai, kuriais galima pranešti apie įstatymų ir taisyklių laikymosi pažeidimus, bei auditai, kurie iki šiol būdavo atliekami vietovėse ir pas tiekėjus.