Slapukai reikalingi tam, kad ši svetainė veiktų tinkamai. Aktyvinkite slapukus ir atnaujinkite savo naršyklę. Atnaujinus bus rodomas slapukų valdymo dialogas.

Ši svetainė naudoja slapukus funkcionalumo, patogumo ir statistikos tikslais. Galite bet kada pakeisti šiuos nustatymus spustelėdami „keisti nustatymus“. Jeigu sutinkate, kad slapukai būtų naudojami, spustelėkite „Taip, sutinku“. Mūsų privatumo strategija

 

Atsakomybė

Aplinka ir klimatas

Aplinka ir klimatas

Bendrovė „Bosch“ vadovaujasi šūkiu – pateikti technologinius atsakymus į ekologinius klausimus. Šiuo tikslu apie 50 procentų savo moksliniams tyrimams ir technologijų plėtrai skirto biudžeto bendrovė „Bosch“ investuoja į technologijas, kurios padeda apsaugoti aplinką ir tausoti išteklius – tokie produktai bendrovei generuoja gerą trečdalį pajamų.

Gaminiai ir klientai

Gaminiai ir klientai

Aplinkos apsauga yra didžiulė auganti rinka. Ateinančiais metais žaliosios technologijos, padedančios didinti energijos vartojimo efektyvumą arba sumažinti emisiją, bus svarbi šios rinkos augimo varomoji jėga.

 Darbuotojai ir jauni talentai

Darbuotojai ir jauni talentai

Kuriant naujus gaminius ir pradedant veiklą naujose verslo srityse labai svarbu, kad „Bosch“ dirbtų aukščiausios klasės specialistai, todėl skatiname juos išnaudoti visus savo gebėjimus.

 
 Visuomenė ir įsipareigojimas

Visuomenė ir įsipareigojimas

Socialinis „Bosch Group“ įsipareigojimas atsirado bėgant laikui ir jis yra paremtas įmonės įkūrėjo Robert Bosch įsitikinimais. Įmonė remia daug labdaros organizacijų ir projektų, padedančių jauniems mokslo talentams, bei labdaros iniciatyvas, įgyvendinamas visame pasaulyje įvairių vietovių mikrorajonuose.

Korporacijos valdymas

Korporacijos valdymas

Kaip automobiliai veiks po 20 ar 30 metų? Kokias žaliavas galėsime naudoti? Kokius mobilumo ir energijos tiekimo reikalavimus kels žmonės ateityje? Visi, kurie užduoda panašius klausimus, jaučia, kad susidūrė su mums visiems darančiais įtaką pokyčių procesais, tokiais kaip globalizacija, demografiniai pokyčiai, klimato kaita ir išteklių išsaugojimas. Todėl „Bosch“ nuolat analizuoja numatomas esamų sąlygų vystymosi tendencijas, kurios bendrai vadinamos „megatendencijomis“.

Ataskaitos ir duomenys

Ataskaitos ir duomenys

Dabartinėje tvarumo ataskaitoje pateikiame apžvalgą, kaip „Bosch“ darbuotojai visame pasaulyje padeda įmonei pasiekti ambicingus tvarumo tikslus.