Slapukai reikalingi tam, kad ši svetainė veiktų tinkamai. Aktyvinkite slapukus ir atnaujinkite savo naršyklę. Atnaujinus bus rodomas slapukų valdymo dialogas.

Ši svetainė naudoja slapukus funkcionalumo, patogumo ir statistikos tikslais. Galite bet kada pakeisti šiuos nustatymus spustelėdami „keisti nustatymus“. Jeigu sutinkate, kad slapukai būtų naudojami, spustelėkite „Taip, sutinku“. Mūsų privatumo strategija

 

This Flash Video Player requires the Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Inovacijos


Neįtikėtini tyrimai „Bosch“

Kompanijos tyrimai

Įmonės mokslinių tyrimų ir pažangios inžinerijos sektoriuje dirbama remiantis „Bosch“ naujovėmis.
Mūsų darbuotojai visame pasaulyje veikia pagal mūsų moderniausių naujovių viziją.


Ateities technologijos, medžiagos ir sistemos

Tyrimų sritys

„Bosch“ yra viena iš didžiausių pasaulyje technologijų ir tyrimų organizacijų. Čia kuriami modernūs gaminiai – nuo didelio efektyvumo automobilių dalių ir galingų elektrinių įrankių iki navigacijos ir stebėjimo sistemų.


Ateities idėjos

Patentai

Kas valandą „Bosch“ sukuriama naujų patentuotų išradimų, dėl kurių mūsų gaminiai tampa dar efektyvesni, lengviau naudojami, saugesni ir ekologiškesni.


Darni plėtra


Mums svarbūs ne tik ekonominiai aspektai

Atsakomybė

Mums bendroji socialinė atsakomybė arba darni plėtra reiškia, kad įgyvendinant įmonės strategiją atsižvelgiama ne tik į ekonominius, bet ir į ekologinius bei socialinius aspektus.


Teisinių reikalavimų laikymasis

Atitiktis

„Bosch“, laikydamasi atsakomybės, patikimumo ir teisėtumo principo, besąlygiškai laikosi įstatymų. Pabrėždami šio principo svarbą, pateikėme svarbiausių pagrindinių teisės aktų ir įmonės vidaus darbo tvarkos taisyklių aspektų, santrauką.


Vertybės

Mūsų vertybės: apimančios pokyčius ir tęstinumą

Vertybės

„Bosch“ visada buvo įmonė, kurioje vertybės buvo jos varomoji jėga. Daug mūsų vertybių įdiegė įmonės įkūrėjas Robert Bosch. Mūsų vertybės atspindi mūsų veiklos vystymo metodus.