Icon--AD-black-48x48Icon--address-consumer-data-black-48x48Icon--appointment-black-48x48Icon--back-left-black-48x48Icon--calendar-black-48x48Icon--Checkbox-checkIcon--clock-black-48x48Icon--close-black-48x48Icon--compare-black-48x48Icon--confirmation-black-48x48Icon--dealer-details-black-48x48Icon--delete-black-48x48Icon--delivery-black-48x48Icon--down-black-48x48Icon--download-black-48x48Ic-OverlayAlertIcon--externallink-black-48x48Icon-Filledforward-right_adjustedIcon--grid-view-black-48x48Icon--info-i-black-48x48Icon--Less-minimize-black-48x48Icon-FilledIcon--List-Check-blackIcon--List-Cross-blackIcon--list-view-mobile-black-48x48Icon--list-view-black-48x48Icon--More-Maximize-black-48x48Icon--my-product-black-48x48Icon--newsletter-black-48x48Icon--payment-black-48x48Icon--print-black-48x48Icon--promotion-black-48x48Icon--registration-black-48x48Icon--Reset-black-48x48share-circle1Icon--share-black-48x48Icon--shopping-cart-black-48x48Icon--start-play-black-48x48Icon--store-locator-black-48x48Ic-OverlayAlertIcon--summary-black-48x48tumblrIcon-FilledvineIc-OverlayAlertwhishlist

Funkcijų prieinamumo, patogumo ir statistikos tikslais šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Galite bet kada pakeisti šią nuostatą spustelėję „Keisti nuostatas“. Jei sutinkate su slapukų naudojimu, spustelėkite „Taip, sutinku“.

Slapukai

Šioje svetainėje naudojami slapukai

Slapukų naudojimas

„Bosch“ slapukai
„Bosch“ naudoja slapukus ir aktyviuosius komponentus (pvz., „JavaScript“), kad galėtų stebėti lankytojų pageidavimus ir tobulinti interneto svetainių dizainą.
Slapukai – tai maži tekstiniai failai, įrašomi jūsų kompiuteryje jums lankantis interneto svetainėje. Galite bet kada panaikinti slapukus. Bet tai padarius tam tikros funkcijos gali būti nebepasiekiamos. Informacijos apie slapukų panaikinimą ieškokite savo naršyklės žinyne.

„Bosch“ suteikia jums galimybę kontroliuoti slapukų naudojimą. Norėdami tai padaryti, spustelėkite nuorodą „Privatumo nuostatos“ poraštėje. Čia galite konfigūruoti, kokius slapukus norite naudoti.

Mes skirstome slapukus į šias kategorijas:
Būtini slapukai (1 etapas)
Šie slapukai būtini tinkamam mūsų interneto svetainių ir jų funkcijų veikimui, pvz., siekiant prisiminti slapukų leidimo nuostatas.

Patogumo slapukai (2 etapas)
Šie slapukai padeda mums didinti savo interneto svetainių patogumą naudoti ir savybes, pvz., prisiminti regiono arba šalies pasirinkimą.

Statistikos slapukai (3 etapas)
Šie slapukai renka informaciją apie tai, kaip naudojatės mūsų interneto svetainėmis. Jau 1 etapu (būtini slapukai) ir 2 etapu (patogumo slapukai) atliekami anonimiški prieigos vertinimai naudojant vadinamuosius seanso slapukus. 3 etapu (statistikos slapukai) slapukas įrašomas jūsų kompiuteryje maks. 12 mėnesių laikotarpiui.

Turinio pritaikymo slapukai (4 etapas)
Šiuo metu nenaudojame turinio pritaikymo slapukų ir paties turinio pritaikymo.

Trečiųjų šalių slapukai
Kai kuriose „Bosch“ interneto svetainėse pateikiamas kitų teikėjų (pvz., „YouTube“, „Facebook“, „Google“, „Twitter“) turinys ar paslaugos; tokie teikėjai gali naudoti slapukus ir aktyviuosius komponentus. „Bosch“ neturi įtakos tokių teikėjų atliekamam asmeninių duomenų apdorojimui.
Atminkite, kad „Bosch“ suteikta galimybė konfigūruoti slapukų nuostatas neturi įtakos kitų teikėjų (pvz., „YouTube“, „Facebook“, „Google“, „Twitter“) slapukams ir aktyviesiems komponentams.
Informacijos apie slapukų naudojimą ir jūsų duomenų tvarkymą ieškokite atitinkamų teikėjų interneto svetainėse.

Daugiau informacijos apie tai, kaip naudojame socialinių tinklų priedus, rasite skyriuje „Socialinių tinklų priedų naudojimas integruojant socialinius tinklus“ privatumo patvirtinime.

„Bosch“ naudojami slapukai: 1 etapas (būtini)

Pavadinimas: privacy-accepted
Kategorija: Būtinas
Tipas: Nuolatinis
Šis slapukas bus saugomas ne ilgiau kaip 12 mėnesių arba kol atšauksite savo sutikimą su slapukų naudojimu.
Paskirtis:
Įsimena jūsų sutikimą su slapukų naudojimu interneto svetainėje.

Pavadinimas: privacy-settings
Kategorija: Būtinas
Tipas: Nuolatinis
Šis slapukas bus saugomas ne ilgiau kaip 60 dienų arba kol pakeisite savo slapukų naudojimo nuostatas.
Paskirtis:
Įsimena, kokius slapukus leidote šioje interneto svetainėje.
1 etapas: sutikimas su būtinais slapukais
2 etapas: sutikimas su būtinais ir patogumo slapukais
3 etapas: sutikimas su būtinais, patogumo ir statistikos slapukais
4 etapas: sutikimas su būtinais, patogumo, statistikos ir turinio pritaikymo slapukais

Pavadinimas: e_c_e
Kategorija: Būtinas
Tipas: Seanso
Šis slapukas egzistuoja tik jums lankantis interneto svetainėje, jis automatiškai panaikinamas, kai uždarote naršyklę arba naršyklės langą, kuriame atidaryta interneto svetainė.
Paskirtis:
Šiame slapuke saugoma informacija apie tai, kaip naudojatės šia svetaine, pvz., nukreipimo nuoroda, laikas ir pradinis puslapis. Pašalinus asmeninius duomenis, ši informacija siunčiama į statistikos serverį (statse.webtrendslive.com), kurį administruoja „Webtrends“ Jungtinėse Amerikos Valstijose.

„Bosch“ naudojami slapukai: 2 etapas (patogumo)

Pavadinimas: geoservice
Kategorija: patogumo
Tipas: Nuolatinis
Šis slapukas bus saugomas ne ilgiau kaip 10 dienų arba kol pakeisite slapukų nuostatas.
Paskirtis:
Įsimena regiono ir šalies pasirinkimą.

Pavadinimas: privacy-social
Kategorija: Patogumo
Tipas: Nuolatinis
Šis slapukas bus saugomas ne ilgiau kaip 60 dienų arba kol pakeisite slapukų nuostatas.
Paskirtis:
Įsimena jūsų socialinių tinklų nuostatas.

„Bosch“ naudojami slapukai: 3 etapas (statistika)

Pavadinimas: ACOOKIE
Kategorija: Statistika
Tipas: Nuolatinis
Šis slapukas bus saugomas ne ilgiau kaip 731 dienų arba kol pakeisite slapukų nuostatas.
Paskirtis:
Naudotojo duomenų anoniminimas. Šį slapuką nustato statistikos serveris (statse.webtrendslive.com), kurį administruoja „Webtrends“ Jungtinėse Amerikos Valstijose.

Pavadinimas: WT_FPC
Kategorija: Statistika
Tipas: Seanso slapukas 1 etapu (būtinas) arba 2 etapu (patogumo).
Seanso slapukai egzistuoja tik jums lankantis mūsų interneto svetainėje. Lankymasis baigiamas, kai uždaromas naršyklės langas arba naršyklė.
Nuolatinis slapukas 3 etapu (statistika) arba 4 etapu (turinio pritaikymas).
Šis slapukas saugomas jūsų kompiuteryje ne ilgiau kaip 12 mėnesių arba kol pakeisite slapukų nuostatas.
Paskirtis:
Naudotojo duomenų anoniminimas.

Pavadinimas: e_c_s
Kategorija: Statistika
Tipas: Seanso
Seanso slapukai egzistuoja tik jums lankantis mūsų interneto svetainėje. Lankymasis baigiamas, kai uždaromas naršyklės langas arba naršyklė.
Paskirtis:
Šiame slapuke saugoma informacija apie tai, kaip naudojatės svetaine, pvz., nukreipimo nuoroda ir pirmasis atidarytas puslapis. Pašalinus asmeninius duomenis, ši informacija siunčiama į statistikos serverį (statse.webtrendslive.com), kurį administruoja „Webtrends“ Jungtinėse Amerikos Valstijose.

Pavadinimas: e_c_l
Kategorija: Statistika
Tipas: Nuolatinis
Šis slapukas saugomas ne ilgiau kaip 12 mėnesių arba kol pakeisite slapukų nuostatas.
Paskirtis:
Šiame slapuke saugoma informacija apie tai, kaip naudojatės šia svetaine. Statistikos nuostata išsaugoma slapuke ir atnaujinama, kai apsilankote kitą kartą. Pašalinus asmeninius duomenis, ši informacija siunčiama į statistikos serverį (statse.webtrendslive.com), kurį administruoja „Webtrends“ Jungtinėse Amerikos Valstijose.