Slapukai reikalingi tam, kad ši svetainė veiktų tinkamai. Aktyvinkite slapukus ir atnaujinkite savo naršyklę. Atnaujinus bus rodomas slapukų valdymo dialogas.

Ši svetainė naudoja slapukus funkcionalumo, patogumo ir statistikos tikslais. Galite bet kada pakeisti šiuos nustatymus spustelėdami „keisti nustatymus“. Jeigu sutinkate, kad slapukai būtų naudojami, spustelėkite „Taip, sutinku“. Mūsų privatumo strategija

 

Patentai
Ateities idėjos

Naujų idėjų kūrimas yra klestinti „Bosch“ tradicija. Kiekvieną dieną visame pasaulyje tūkstančiai „Bosch“ darbuotojų kuria naujus gaminius ir sistemiškai tobulina bei atnaujina esamus.

„Bosch“ – jūsų išradimų partneris

Turite patentą ar sukūrėte technologinę naujovę, kuri galėtų sudominti „Bosch“? Mes su malonumu susipažinsime su jūsų išradimu ir pasakysime, ar „Bosch“ galėtų jį įgyvendinti.

Kaip „Bosch“ pavyksta pirmauti tiek daug sričių? Tai pavyksta dėl nenuilstamų ir niekada nesibaigiančių tyrimų, atliekamų įmonės plėtros centruose. Štai kodėl gimė revoliucinės stabdymo ir apsaugos sistemos, tokios kaip ABS ir ESP®, nauji dujų emisijos mažinimo metodai ir daug kitų idėjų. Ir visos jos yra nuolat tobulinamos kuriant naujas, patentuotas pažangias technologijas.

Didelio našumo, saugūs ir ekologiški gaminiai, kuriuos taip pat lengva naudoti, paprastai turi ilgą kūrimo ir patentų istoriją.

„Bosch“ patentai pasaulyje


Kadangi „Bosch“ vykdo veiklą visame pasaulyje, įmonės patentai taip pat registruojami daugelyje šalių. Paraiškos dėl patentų registravimo, pateikiamos įvairiuose patentų biuruose, liudija „Bosch Group“ darbuotojų kūrybiškumą ir svarbų „Bosch“ kaip pasaulinės inovacijų varomosios jėgos vaidmenį. „Bosch“ iš visų svarbių rinkų dalyvių pateikia daugiausiai paraiškų patentams registruoti.

Komercinių teisių apsauga


Patentai yra labai svarbi brangių, daugelį metų atliekamų tyrimų rezultatų apsaugos nuo pamėgdžiotojų priemonė. Jie leidžia „Bosch“ ne tik pirmauti technologiniu atžvilgiu, bet ir dalyvauti kitiems licencijų turėtojams. „Bosch“ taiko sudėtingą sistemą, kuri užtikrina, kad būtų įgyvendinama įmonės teisių apsauga, ir aptinka šių teisių pažeidimus.