Pereiti prie pagrindinio turinio
Bosch Lietuvoje
„Bosch“ pasaulyje

Žvilgsnis į „Bosch Group“

„Bosch Group“ pasaulyje

Ką mes darome

„Bosch Group“ yra pirmaujanti pasaulyje technologijų ir paslaugų teikėja. Šioje bendrovėje įvairiose pasaulio šalyse dirba apie 427 600 darbuotojų (2023 m. gruodžio 31 d. duomenys). Bendrovės pardavimo pajamos 2023 metais pasiekė 91,6 milijardus eurų. Bendrovės veikla suskirstyta į keturis verslo sektorius: mobilumo sprendimai, pramoninės technologijos, vartojimo prekės ir energetikos bei statybos technologijos. Kaip pirmaujanti daiktų interneto paslaugų teikėja, „Bosch“ siūlo novatoriškus išmaniųjų namų, „Pramonės 4.0“ ir susietojo judumo (angl. „connected mobility“) sprendimus. „Bosch“ įgyvendina tvaraus, saugaus ir malonaus mobilumo viziją. Naudodamasi savo patirtimi jutiklių technologijų, programinės įrangos ir paslaugų srityse, taip pat savo daiktų interneto debesimi, bendrovė klientams siūlo vieno šaltinio teikiamus susietus, įvairias sritis apimančius sprendimus. „Bosch Group“ strateginis tikslas – palengvinti susietą gyvenimą, naudojant gaminius ir sprendimus, turinčius dirbtinį intelektą arba sukurtus ar pagamintus juo remiantis. Inovatyvius ir entuziazmą įkvepiančius gaminius ir paslaugas siūlanti „Bosch“ gerina gyvenimo kokybę visame pasaulyje. Trumpai tariant, „Bosch“ kuria „Technologiją gyvenimui“.

Žvilgsnis į „Bosch“

Prekybos pajamos, partneriai, vietos – žvilgsnis į svarbiausius skaičius ir prekių ženklus
(skaičiai 2023 m. gruodžio 31 d. duomenimis | suapvalintos reikšmės)

427 600

partnerių visame pasaulyje

pardavimų pajamos siekė 91,6

milijardus eurų

90 100

mokslininkų ir inžinierių visame pasaulyje

468

filialų ir regioninių bendrovių maždaug 60-tyje šalių

4,6

milijardus eurų veiklos pelno

Leidiniai

Čia galite atsisiųsti PDF failų, kuriuose pateikiama naujausia informacija apie „Bosch“.

„Bosch today“ 2019 m. viršelis

„Bosch today“

Viskas, ką norite žinoti apie „Bosch“, aiškiai ir glaustai.

„Bosch“ 2022 m. metinės ataskaitos viršelis

2022 m. metinė ataskaita

Įmonės profilis ir 2022 m. metinė ataskaita

Mūsų verslo sektoriai

Akcininkų struktūra ir organizacija

"Robert Bosch GmbH" korporacinė struktūra užtikrina "Bosch" grupės verslumą. Tai suteikia įmonei galimybę planuoti ilgalaikę perspektyvą ir investuoti į reikšmingus išankstinius mokėjimus ateityje. 94 procentų "Robert Bosch GmbH" kapitalo akcijų valdo labdaros organizacija "Robert Bosch Stiftung GmbH". Likusias akcijas turi "Bosch" šeimai priklausanti bendrovė ir "Robert Bosch GmbH". Daugumą balsavimo teisių turi "Robert Bosch Industrietreuhand KG"; ji vykdo verslininko akcininko funkciją.

  • "Robert Bosch GmbH" akcininkai. Akcijų paskirstymas: 1% "Robert Bosch GmbH", 5% "ERBO II GmbH"/"Familie Bosch", 94% "Robert Bosch Stiftung GmbH"
  • "Robert Bosch GmbH". Balsavimo teisės paskirstymas: 7% "Familie Bosch", 93% "Robert Bosch Industrietreuhand KG"

"Robert Bosch Stiftung"

"Robert Bosch Stiftung" biuro pastatas ir buvę Robert'o Bosch'o namai Štutgarte

Nuo pat įkūrimo 1964 m. "Robert Bosch Stiftung GmbH" tęsė labdaringą savo įkūrėjo įsipareigojimą. Savo finansavimu jis prisideda prie perspektyvių visuomenės problemų sprendimų kūrimo. Šiuo tikslu ji įgyvendina savo projektus, užmezga sąjungas su partneriais ir skatina trečiųjų šalių iniciatyvas. Fondas finansuoja savo darbą iš dividendų, kuriuos jis gauna kaip "Robert Bosch GmbH" partneris.

Susisiekite su „Bosch“

Nekantriai laukiame jūsų užklausų.

Siųskite mums pranešimą