Pereiti prie pagrindinio turinio
Bosch Lietuvoje
„Bosch“ pasaulyje

Žvilgsnis į „Bosch Group“

„Bosch Group“ pasaulyje

Ką mes darome

„Bosch Group“ yra pasaulyje pirmaujanti technologijų ir paslaugų teikėja. Visame pasaulyje šioje kompanijoje dirba apie 395 000 darbuotojų (2020 metų gruodžio 31 d. duomenys). 2020 m. Įmonė uždirbo 71,5 milijardo eurų. Ji veikia keturiose verslo srityse: mobilumo sprendimai, pramoninės technologijos, vartojimo prekės ir energetikos bei statybos technologijos. „Bosch“ yra pirmaujanti „IoT“ kompanija, siūlanti naujoviškų sprendimų išmaniems namams, išmaniems miestams, jungtinio mobilumo ir jungtinės pramonės sprendimus. Naudodama savo kompetencijas jutiklių technologijų, programinės įrangos ir paslaugų srityse, taip pat „IoT“ debesį, ji teikia klientams jungtinius tarpdomenų sprendimus iš vieno šaltinio. „Bosch Group“ strateginis tikslas yra pasiūlyti inovacijas jungtiniam gyvenimui. „Bosch“ gerina gyvenimo kokybę visame pasaulyje inovatyviais produktais ir paslaugomis. Trumpai apibūdinant – „Bosch“ sukurtų technologijų šūkis: „Technologija gyvenimui“.

Žvilgsnis į „Bosch“

Prekybos pajamos, partneriai, vietos – žvilgsnis į svarbiausius skaičius ir prekių ženklus

Prekybos pajamos, partneriai, vietos – „Bosch Group“ faktai ir prekių ženklai glaustai.

Leidiniai

Čia galite atsisiųsti PDF failų, kuriuose pateikiama naujausia informacija apie „Bosch“.

„Bosch today“ 2019 m. viršelis

„Bosch today“

Viskas, ką norite žinoti apie „Bosch“, aiškiai ir glaustai.

„Bosch“ 2020 m. metinės ataskaitos viršelis

2020 m. metinė ataskaita

Įmonės profilis ir 2020 m. metinė ataskaita

Mūsų verslo sektoriai

"Bosch" mobilumo sprendimų padalinys ("Mobility Solutions"). Čia galite pamatyti "Mercedes-Benz" muziejaus garažą Štutgarte. Tai yra pirmoji vieta pasaulyje, kurioje yra "Bosch" automatinis automobilių parkavimas: automobilio pastatymo be vairuotojo paslauga.

Mobilumo sprendimai

Mobilumo sprendimai

Mobilumo sprendimų padalinys ("Mobility Solutions") yra didžiausias yra didžiausias „Bosch“ grupės verslo sektorius, kuris sudaro 59 procentus visų pardavimų. "Bosch" yra vienas iš pirmaujančių automobilių pramonės tiekėjų. Padalinys siekia tvaraus, saugaus ir įkvepiančio ateities mobilumo vizijos. "Bosch", kaip originalios įrangos automobilių tiekėjas, vykdo labai platų veiklos spektrą, kuris organizaciniu požiūriu apima transmisijos sprendimų ("Powertrain Solutions'), važiuoklės sistemų valdymo ("Chassis Systems Control,"), elektrinių pavarų ("Electrical Drives"), automobilių elektronikos ("Automotive Electronics"), automobilių vairavimo ("Automotive Steering') padalinius ir 2021 metų pradžioje įkurtą tarpdomeninių skaičiavimo sprendimų ("Cross-Domain Computing Solutions") padalinį. Be originalios įrangos tiekimo kitos sritys yra automobilių antrinė rinka ("Automotive Aftermarket"), apjungtų mobilumo sprendimų ("Connected Mobility Solutions") paslaugų teikimas ir "Bosch" "eBike" sistemos. Taip pat vykdoma dviračių, komercinių ir visureigių transporto priemonių veikla bei teikiamos inžinerijos paslaugos. "Bosch" reaguoja į esminius pokyčius automobilių sektoriuje, visų pirma toliau plėtodamas technologijoms atvirą pavarų technologiją, įskaitant sintetinį E-kurą iš atsinaujinančių energijos šaltinių. Vien 2020 m. „Bosch“ iš anksto investavo apie 500 milijonų eurų į elektromobilumą, įskaitant kuro elementus. "Bosch" taip pat nuosekliai kuria 1–2 automatikos lygio vairuotojo pagalbos sistemas, taip pat tobulina "Highway Assist" laisvų rankų sistemas ir kuria automatizuotą vairavimą pagal vadinamuosius SAE 3 ir 4 lygius. Naudodamasi tarpdomeniniais skaičiavimo sprendimais, įmonė „Bosch“ reaguoja į besikeičiančius reikalavimus greitai augančioje daug programinės įrangos reikalaujančių elektroninių sistemų rinkoje automobilių sektoriuje.

"Bosch" mobilumo sprendimų padalinys ("Mobility Solutions"). Čia galite pamatyti "Mercedes-Benz" muziejaus garažą Štutgarte. Tai yra pirmoji vieta pasaulyje, kurioje yra "Bosch" automatinis automobilių parkavimas: automobilio pastatymo be vairuotojo paslauga.
"Bosch" pramoninių technologijų padalinys ("Industrial Technology"). Taip atrodys ateities gamykla: "Bosch Rexroth" užtikrina nenutrūkstamą tinklų kūrimą gamyklose.

Pramonės technologijos

Pramonės technologijos

2020-aisiais finansiniais metais pramoninių technologijų verslo sektorius pagamino 7 procentus visų "Bosch" grupės pardavimų. Pramoninės technologijos apima pavarų ir valdymo technologijų padalinį - pavaros ir valdymo technologijų sritį, skirtą efektyviam ir galingam judėjimui visų tipų ir dydžių mašinose ir sistemose. Skyrius apjungia mobiliųjų programų, gamyklų statybos ir inžinerijos, taip pat gamyklų automatikos rinkos segmentuose sukauptą pasaulinę taikymo patirtį. Naudodama išmaniuosius komponentus, specialiai pritaikytus sistemos sprendimus ir paslaugas, pavarų ir technologijų valdymo technologijos ("Drive and Control Technology") sukuria reikiamą aplinką visiškai prijungtoms programoms. Skyrius klientams siūlo hidrauliką, elektros pavarų ir valdymo technologijas, pavarų technologijas, taip pat linijines ir montavimo technologijas, įskaitant programinę įrangą ir sistemų sąsajas internetu. "Robert Bosch Manufacturing Solutions GmbH", daugiausia į "Bosch" orientuotas sistemų, skirtų montavimo įrangai, tiekėjas kuria lanksčias, keičiamo dydžio surinkimo koncepcijas, individualiai pritaikytus sprendimus testavimo ir proceso technologijų srityje bei teikia su tuo susijusias paslaugas. Pramoninių technologijų dalis taip pat yra "Bosch Connected Industry" produktų sritis, kurianti programinės įrangos sprendimus ir vykdanti projektus vidaus ir išorės klientams, atsižvelgiant į "Industry 4.0".

"Bosch" pramoninių technologijų padalinys ("Industrial Technology"). Taip atrodys ateities gamykla: "Bosch Rexroth" užtikrina nenutrūkstamą tinklų kūrimą gamyklose.
"Bosch" vartojimo prekių padalinys ("Consumer Goods"). Čia galite pamatyti, kaip naudojamas valymo diskas "Bosch Professional X-LOCK Cleaning Disc".

Plataus vartojimo prekės

Plataus vartojimo prekės

Vartojimo prekių padalinys 2020-aisiais sudarė 26 proc. visų "Bosch" grupės pardavimų. Jis apima ir "Power Tools" padalinį kaip elektrinių įrankių ir sodo įrankių, elektrinių įrankių papildomos įrangos ir matavimo technikos tiekėją. Skyriuje yra platus produktų asortimentas, skirtas profesionaliems prekybos ir pramonės vartotojams bei "pasidaryk pats" entuziastams. Didžiausias dėmesys skiriamas galingiems ir patogiems akumuliatoriniams įrankiams ir vis dažniau tarpusavyje apjungtiems prietaisams bei paslaugoms. Pagrindiniai elektrinių įrankių "Power Tools" strategijos ramsčiai yra aukštas inovacijų lygis, tolesnis skaitmeninimas, stiprūs prekės ženklai, nuolatinė internetinės prekybos plėtra ir verslo plėtra besivystančiose šalyse. Vartotojo patirtis, t. y. dėmesys vartotojo poreikiams kuriant produktus ir paslaugas, yra lemiamas sėkmės veiksnys. Vartojimo prekių padaliniui taip pat priklauso "BSH Hausgeräte GmbH", siūlanti visą spektrą modernių, energiją taupančių ir vis labiau apjungtų namų apyvokos prietaisų. Produktų asortimentas prasideda nuo skalbimo mašinų ir džiovyklių ir tęsiasi iki šaldytuvų ir šaldiklių, viryklių, orkaičių ir gartraukių, taip pat indaplovių iki smulkių prietaisų, tokių kaip dulkių siurbliai, kavos aparatai ir virtuvės aparatai. "BSH Hausgeräte" remiasi produktų naujovėmis, galimais paslaugų pasiūlymais tinkluose ir plečiant skaitmeninius verslo modelius. "BSH Hausgerät", taikydama "Home Connect", siūlo ekosistemą su skaitmenine buitinės technikos platforma ir bendradarbiauja su daugeliu partnerių. Tiesioginis kontaktas su vartotojais toliau plečiamas naudojantis skaitmeninimo galimybėmis.

"Bosch" vartojimo prekių padalinys ("Consumer Goods"). Čia galite pamatyti, kaip naudojamas valymo diskas "Bosch Professional X-LOCK Cleaning Disc".
"Bosch" energetikos ir pastatytų technologijų padalinys ("Energy and Building Technology"). Čia galite pamatyti „Bosch spexor“ - mobilųjį signalizacijos įrenginį.

Energijos ir pastatų technologijos

Energijos ir pastatų technologijos

2020-aisiais finansiniais metais energetikos ir pastatų technologijų verslo sektorius pagamino 8 procentus visų "Bosch" grupės pardavimų. Susijęs pastatų technologijos padalinys apima dvi verslo sritis: pasaulinį produktų verslą, skirtą saugumo ir komunikacijos sprendimams, ir regioninį sistemų integravimo verslą, kuris siūlo sprendimus ir teikia pritaikytas paslaugas pastatų saugumui, energijos vartojimo efektyvumui ir pastatų automatizavimui pasirinktose šalyse. Abu padaliniai daugiausia dėmesio skiria komerciniams pastatams ir infrastruktūros projektams. Produktų verslo portfelyje yra vaizdo stebėjimo, įsibrovimo, priešgaisrinės ir balso signalizacijos sistemos, prieigos kontrolės sistemos, taip pat profesionalios garso ir konferencijų sistemos. Šilumos technikos technologijų skyrius savo klientams visame pasaulyje siūlo šildymo ir oro kondicionavimo, karšto vandens ir decentralizuoto energijos valdymo sprendimus. Verslo sritys yra šildymo ir oro kondicionavimo sistemos, taip pat gyvenamųjų pastatų energijos valdymas, karšto vandens ruošimas ir komercinių bei pramoninių šildymo ir oro kondicionavimo sistemų verslas. Elektrifikavimas ir atsinaujinanti energija tampa vis svarbesnė dėl augančių reikalavimų sumažinti CO2 emisijų kiekį. Ši sritis daugiausia dėmesio skiria naujovėms, o taip pat esamų produktų efektyvumo didinimui ir įrenginių tinklų kūrimo galimybių praplėtimui. "Bosch Global Service Solutions" padalinys siūlo verslo procesus ir paslaugas visų pirma automobilių, finansinių paslaugų ir logistikos sektoriaus klientams, taip pat informacines ir ryšių technologijas. „Robert Bosch Smart Home GmbH“ siūlo namams skirtus produktus, valdomus internete

"Bosch" energetikos ir pastatytų technologijų padalinys ("Energy and Building Technology"). Čia galite pamatyti „Bosch spexor“ - mobilųjį signalizacijos įrenginį.

Nuosavybės struktūra ir organizacija

Nuo 1964 metų didžioji „Bosch“ akcijų dalis priklauso labdaros fondui „Robert Bosch Stiftung GmbH“. „Stiftung“ tęsia įmonės steigėjo labdaringą ir socialinę veiklą šiuolaikinėmis priemonėmis. Tai fondas, kuris siekia savo tikslų tiek nuosavomis programomis ir institucijomis, tiek remdamas tinkamus kitų pasiūlytus projektus ir iniciatyvas, kuriomis siekiama spręsti visuomenėje kylančias problemas.

„Robert Bosch GmbH“ akcininkai ir balsavimo teisės

Susisiekite su „Bosch“

Nekantriai laukiame jūsų užklausų.

Siųskite mums pranešimą