Pereiti prie pagrindinio turinio
Bosch Lietuvoje
„Bosch“ pasaulyje

Žvilgsnis į „Bosch Group“

„Bosch Group“ pasaulyje

Ką mes darome

„Bosch Group“ yra pasaulyje pirmaujanti technologijų ir paslaugų teikėja. Visame pasaulyje šioje kompanijoje dirba apie 394 500 darbuotojų (2020 metų gruodžio 31 d. duomenys). Remiantis preliminariais duomenimis, 2020 m. Įmonė uždirbo 71,6 milijardo eurų. Ji veikia keturiose verslo srityse: mobilumo sprendimai, pramoninės technologijos, vartojimo prekės ir energetikos bei statybos technologijos. „Bosch“ yra pirmaujanti „IoT“ kompanija, siūlanti naujoviškų sprendimų išmaniems namams, išmaniems miestams, jungtinio mobilumo ir jungtinės pramonės sprendimus. Naudodama savo kompetencijas jutiklių technologijų, programinės įrangos ir paslaugų srityse, taip pat „IoT“ debesį, ji teikia klientams jungtinius tarpdomenų sprendimus iš vieno šaltinio. „Bosch Group“ strateginis tikslas yra pasiūlyti inovacijas jungtiniam gyvenimui. „Bosch“ gerina gyvenimo kokybę visame pasaulyje inovatyviais produktais ir paslaugomis. Trumpai apibūdinant – „Bosch“ sukurtų technologijų šūkis: „Technika gyvenimui“.

Žvilgsnis į „Bosch“

Prekybos pajamos, partneriai, vietos – žvilgsnis į svarbiausius skaičius ir prekių ženklus

Prekybos pajamos, partneriai, vietos – „Bosch Group“ faktai ir prekių ženklai glaustai.

Leidiniai

Čia galite atsisiųsti PDF failų, kuriuose pateikiama naujausia informacija apie „Bosch“.

„Bosch today“ 2019 m. viršelis

„Bosch today“

Viskas, ką norite žinoti apie „Bosch“, aiškiai ir glaustai.

„Bosch“ 2020 m. metinės ataskaitos viršelis

2020 m. metinė ataskaita

Įmonės profilis ir 2020 m. metinė ataskaita

Mūsų verslo sektoriai

„Bosch“ demonstracinis automobilis

Mobilumo sprendimai

Mobilumo sprendimai

Mobilumo sprendimų verslo sektoriaus vizija – saugus, tvarus ir patogus judėjimas. Šiame sektoriuje derinamos grupės žinios įvairiose mobilumo srityse – pritaikymo konkretiems poreikiams, automatizavimo, elektrifikacijos ir ryšio. Strateginis mobilumo sprendimų verslo sektoriaus tikslas – tiekti transporto priemonių komponentus bei posistemius ir kartu su transporto parkų operatoriais plėtoti mobilumo sprendimų realizavimo verslą. Mobilumo sprendimų sektorius klientams siūlo integruotus transporto technologijų sprendimus. Pagrindinės veiklos sritys apima įpurškimo technologijas ir galios pavaros išorinius įrenginius vidaus degimo varikliams, įvairius galios pavaros elektrifikacijos sprendimus, saugos ir pagalbos vairuotojui sistemas, automatizuotas funkcijas, patogių naudoti informacijos ir pramogų sistemų technologijas, taip pat transporto priemonių ryšio su kitomis transporto priemonėmis ir infrastruktūra sprendimus, remonto dirbtuvių koncepcijas ir technologijas, paslaugas automobilių atsarginių dalių rinkai. Mobilumo sprendimų realizavimo padalinys taip pat atsakingas už papildomus produktus ir paslaugas, teikiamas parkų operatoriams, pvz., reguliarų duomenų rinkimą, belaidį (OTA) programinės įrangos atnaujinimą ir išmaniąsias akumuliatorių krovimo sistemas. 2020 m. sausio 1 d. prie mobilumo sprendimų verslo sektoriaus savo iniciatyva prisijungė verslo padalinys „Bosch eBike Systems“. Mobilumo sprendimų sektorius taip pat apima veiklos sritis, susijusias su dviratėmis, komercinės ir ne kelių paskirties transporto priemonėmis bei inžinerijos paslaugomis.

„Bosch“ demonstracinis automobilis
Pramonės 4.0 procesų valdymas ekrane

Pramonės technologijos

Pramonės technologijos

Šis verslo sektorius apima Pavarų ir valdymo technologijų padalinį, kurio specializacija – pavarų ir valdymo technologijų kūrimas, siekiant užtikrinti efektyvų, galingą ir saugų judėjimą visų tipų ir dydžių mašinomis ir sistemomis. Padalinio darbas grindžiamas patirtimi, sukaupta mobiliųjų programų, gamyklų statybos bei inžinerijos ir gamybos automatizavimo segmentuose. Naudodamas išmaniuosius komponentus, individualiai pritaikytus sistemų sprendimus ir paslaugas, šis padalinys kuria sąlygas visiškai sujungtiems sprendimams. Pramonės technologijų padalinys savo klientams siūlo hidraulinės, elektrinės pavaros ir valdymo įtaisus, pavarų ir linijinio judėjimo bei surinkimo technologijas, įskaitant daiktų interneto programinę įrangą ir sąsajas. „Robert Bosch Manufacturing Solutions GmbH“ tiekia surinkimo sistemas, tenkinančias visus „Bosch“ poreikius, ir kuria lanksčius, keičiamo mastelio surinkimo sistemų planus, testavimo ir apdorojimo segmentui skirtus individualiai pritaikytus sprendimus ir susijusias paslaugas. Pramonės technologijų sektorius taip pat apima „Bosch Connected Industry“ verslo padalinį. Šis padalinys, susitelkęs į ketvirtosios pramonės revoliucijos reikmes, kuria programinės įrangos sprendimus ir vykdo tiek vidinius, tiek išorės klientų užsakytus projektus.

Pramonės 4.0 procesų valdymas ekrane
„Bosch“ perforatorius

Plataus vartojimo prekės

Plataus vartojimo prekės

Šio sektoriaus Elektrinių įrankių padalinys tiekia elektrinius įrankius ir jų priedus bei matavimo prietaisus. Padalinio gaminių asortimentas yra ypač platus, o klientų spektras apima ir prekybos bei pramonės specialistus, ir amatininkus mėgėjus, taip pat „pasidaryk pats“ rinkos vartotojus. Padalinys tiekia ir sodininkystės įrankius. Viena iš svarbiausių jo veiklos sričių – patogūs, našūs belaidžiai įrankiai ir vis labiau populiarėjantys interneto ryšį palaikantys įrankiai ir su tuo susijusios paslaugos. Elektrinių įrankių padalinio strategija apima keturis pagrindinius elementus: inovatyvumą, nuolatinę skaitmenizaciją, stiprius prekių ženklus ir verslo plėtrą į besivystančias rinkas. Šioje strategijoje ypatinga svarba tenka į klientus orientuotoms inovacijoms. Plataus vartojimo prekių sektoriui priklauso ir „BSH Hausgeräte GmbH“. Ši įmonė siūlo platų šiuolaikiškų, efektyviai energiją vartojančių prietaisų, kuriuose vis dažniau naudojamos interneto technologijos, asortimentą, apimantį skalbykles, džiovykles, šaldytuvus ir šaldiklius, virykles, orkaites, gartraukius, indaploves ir mažesnius prietaisus, tokius kaip dulkių siurbliai, kavavirės ir virtuvės kombainai. BSH aktyviai dalyvauja perėjimo nuo analoginių prie sujungtųjų technologijų procese. Ši įmonė vadovaujasi į klientų poreikius orientuota strategija „Hardware+“. Kartu su inovatyviais buities įrenginiais siūloma vis daugiau skaitmeninių ir konkretiems poreikiams pritaikytų paslaugų. Įmonei priklausantis skaitmeninio valdymo padalinys „SystemMaster“ atsakingas už ryšio funkcijas visuose buities įrenginiuose.

„Bosch“ perforatorius
„Bosch“ išmaniųjų namų valdymas

Energijos ir pastatų technologijos

Energijos ir pastatų technologijos

Pastatų technologijų sektorius specializuojasi dviejose srityse: teikia pasaulinius saugos bei ryšio sprendimus ir sistemų integravimo sprendimus konkrečioms šalims. Pastarieji konkrečioms rinkoms pritaikyti sprendimai ir paslaugos apima saugos, energijos vartojimo efektyvumo ir pastatų automatizavimo sritis. Abu sektoriaus padaliniai dirba su komercinės paskirties pastatais ir infrastruktūros projektais. Šiame sektoriuje kuriami produktai ir sprendimai, skirti vaizdo stebėjimui, įsibrovimo ir gaisro signalizacijoms, garso ir vaizdo konferencijų sistemoms, prieigos kontrolei ir profesionalams skirtoms garso ir konferencijų sistemoms. Šiluminių technologijų padalinys klientams visame pasaulyje siūlo oro kondicionavimo, karšto vandens ruošimo ir decentralizuoto energijos valdymo sprendimus. Jis teikia gyvenamųjų pastatų šildymo sistemų ir energijos valdymo sprendimus, taip pat siūlo vandens šildytuvus ir komercines bei pramonines šildymo ir oro kondicionavimo sistemas. Vis populiarėjant nuotolinės diagnostikos paslaugoms ir prie tinklo jungiamiems įrenginiams, padalinys plėtoja elektrinių šildymo siurblių segmentą. „Bosch“ visuotinių paslaugų sprendimų padalinys vykdo verslo procesus ir teikia paslaugas, visų pirma skirtas klientams, dirbantiems transporto, kelionių, logistikos, informacijos ir komunikacijos technologijų srityse. „Robert Bosch Smart Home GmbH“ siūlo interneto ryšį palaikančius, per programėles kontroliuojamus produktus namams.

„Bosch“ išmaniųjų namų valdymas

Nuosavybės struktūra ir organizacija

Nuo 1964 metų didžioji „Bosch“ akcijų dalis priklauso labdaros fondui „Robert Bosch Stiftung GmbH“. „Stiftung“ tęsia įmonės steigėjo labdaringą ir socialinę veiklą šiuolaikinėmis priemonėmis. Tai fondas, kuris siekia savo tikslų tiek nuosavomis programomis ir institucijomis, tiek remdamas tinkamus kitų pasiūlytus projektus ir iniciatyvas, kuriomis siekiama spręsti visuomenėje kylančias problemas.

„Robert Bosch GmbH“ akcininkai ir balsavimo teisės

Susisiekite su „Bosch“

Nekantriai laukiame jūsų užklausų.

Siųskite mums pranešimą