Kaip pirmaujanti daiktų interneto (IoT) įmonė „Bosch“ siūlo novatoriškus sprendimus išmaniesiems namams.
„Bosch“ pasaulyje

Žvilgsnis į „Bosch Group“

Ką mes darome

„Bosch Group“ yra pasaulyje pirmaujanti technologijų ir paslaugų teikėja. Visame pasaulyje šioje kompanijoje dirba apie 403 000 darbuotojų (2019 metų gruodžio 31 d. duomenys). Preliminariais duomenimis, 2019 m. Įmonė uždirbo 77,9 milijardo eurų. Ji veikia keturiose verslo srityse: mobilumo sprendimai, pramoninės technologijos, vartojimo prekės ir energetikos bei statybos technologijos. „Bosch“ yra pirmaujanti „IoT“ kompanija, siūlanti naujoviškų sprendimų išmaniems namams, išmaniems miestams, jungtinio mobilumo ir jungtinės pramonės sprendimus. Naudodama savo kompetencijas jutiklių technologijų, programinės įrangos ir paslaugų srityse, taip pat „IoT“ debesį, ji teikia klientams jungtinius tarpdomenų sprendimus iš vieno šaltinio. „Bosch Group“ strateginis tikslas yra pasiūlyti inovacijas jungtiniam gyvenimui. „Bosch“ gerina gyvenimo kokybę visame pasaulyje inovatyviais produktais ir paslaugomis. Trumpai apibūdinant – „Bosch“ sukurtų technologijų šūkis: „Technika gyvenimui“.

Žvilgsnis į „Bosch“

Prekybos pajamos, partneriai, vietos – žvilgsnis į svarbiausius skaičius ir prekių ženklus

Prekybos pajamos, partneriai, vietos – „Bosch Group“ faktai ir prekių ženklai glaustai.

Leidiniai

Čia galite atsisiųsti PDF failų, kuriuose pateikiama naujausia informacija apie „Bosch“.

„Bosch today“ 2019 m. viršelis

„Bosch today“

Viskas, ką norite žinoti apie „Bosch“, aiškiai ir glaustai.

„Bosch“ 2018 m. metinės ataskaitos viršelis

2018 m. metinė ataskaita

Įmonės profilis ir 2018 m. metinė ataskaita

Mūsų verslo sektoriai

„Bosch“ demonstracinis automobilis

Mobilumo sprendimai

Mobilumo sprendimai

Įmonės pagrindinės veiklos sritys apima įpurškimo technologijas ir galios pavaros periferinius įrenginius vidaus degimo varikliams, įvairius galios pavaros elektrifikacijos sprendimus, vairavimo sistemas, saugos ir pagalbos vairuotojui sistemas, patogių naudoti informacijos ir pramogų sistemų technologijas, taip pat transporto priemonių ryšio su kitomis transporto priemonėmis ir su infrastruktūra sprendimus, remonto dirbtuvių koncepcijas ir technologijas bei paslaugas automobilių atsarginių dalių rinkai. Šiame sektoriuje derinamos grupės žinios trijose mobilumo srityse – automatizavimo, elektrifikacijos ir ryšio, o klientams siūlomi integruoti mobilumo sprendimai, leidžiantys automobiliams bendrauti su kitomis transporto priemonėmis, pvz., dviračiais, traukiniais ir autobusais. „Bosch“ prisidėjo prie svarbių automobilių pramonės inovacijų, pvz., variklio elektroninio valdymo sistemų, ESP® slydimo ribojimo sistemos ir Common Rail dyzelino įpurškimo technologijos. Jutiklių technologijų srityje ji gamina šiuo metu mažiausią pasaulyje stereo vaizdo kamerą automobiliams.

„Bosch“ demonstracinis automobilis
Pramonės 4.0 procesų valdymas ekrane

Pramonės technologijos

Pramonės technologijos

Ši verslo sritis apima Pavarų ir valdymo technologijų skyrių, kurio specializacija yra pavarų ir valdymo technologijų plėtra, siekiant užtikrinti efektyvų, galingą ir saugų judėjimą visų tipų ir dydžių mašinomis ir sistemomis. Naudodamas išmaniuosius komponentus, pritaikytus sistemų sprendimus ir paslaugas šis skyrius sukuria visiškai sujungtų sprendimų sąlygas. Bendrovė savo klientams siūlo hidraulinės, elektrinės pavaros ir valdymo įtaisus, pavarų ir linijinio judėjimo bei surinkimo technologijas, įskaitant daiktų interneto programinę įrangą ir sąsajas. Pramoninių technologijų verslo sektoriuje „Bosch“ Jungtinės pramonės padalinys koncentruojasi į programinės įrangos ir paslaugų kūrimą „Gamyba 4.0“ reikmėms, sujungdamas tai pavadinimu NEXEED. Šie sprendimai užtikrina didesnį gamybos ir logistikos skaidrumą, sumažina sąnaudas ir padidina produktyvumą, kartu teikdami paramą gamybos ir mažmeninės prekybos darbuotojams. Klientai gauna viską vienoje vietoje: nuo konsultacijų ir techninės pagalbos iki darbo jėgos mokymų ir pritaikymo naudoti vietoje. Pramoninių technologijų verslo sektoriui taip pat priskiriama Montavimo sistemų ir specializuotos įrangos struktūrinio padalinio, arba ATMO, pagaminti specialūs įrenginiai. Šis vidinis „Bosch“ surinkimo sistemos tiekėjas pasitelkia didelę gamybos patirtį, kad klientams visame pasaulyje sukurtų svarbias technologijas, mašinų konstrukcijas ir naujus gamybos metodus.

Pramonės 4.0 procesų valdymas ekrane
„Bosch“ perforatorius

Plataus vartojimo prekės

Plataus vartojimo prekės

Ši sritis apima Elektrinių įrankių padalinį – vieną geriausių pasaulyje elektrinių įrankių ir jų priedų, taip pat matavimo ir sodininkystės įrankių tiekėjų. Svarbiausi inovacijų objektai čia yra galingi akumuliatoriniai įrankiai ir, vis dažniau, prie interneto prijungiami įrankiai. Plataus vartojimo prekių sektoriui priklauso ir „BSH Hausgeräte GmbH“. Kaip viena pirmaujančių buitinių prietaisų gamintojų pasaulyje, ši įmonė siūlo platų šiuolaikiškų ir efektyviai energiją vartojančių prietaisų, kuriuose vis dažniau naudojamos interneto technologijos, asortimentą, apimantį virykles, orkaites, indaploves, skalbimo mašinas, šaldytuvus ir šaldiklius, taip pat mažesnius prietaisus, tokius kaip dulkių siurblius ir kavos aparatus.

„Bosch“ perforatorius
„Bosch“ išmaniųjų namų valdymas

Energijos ir pastatų technologijos

Energijos ir pastatų technologijos

Apsaugos sistemų padalinyje kuriami produktai ir sprendimai, skirti vaizdo stebėjimui ir prieigos kontrolei, įsibrovimo ir gaisro signalizacijoms bei garso ir vaizdo konferencijų sistemoms. Be to, jis teikia paslaugas, susijusias, pavyzdžiui, su nuotoliniu stebėjimu. Apsaugos sistemų padaliniui priklauso ir naujasis Tarptautinis integravimo veiklos skyrius, kuris siūlo komerciniams klientams išmaniosios energetikos ir pastatų technologijas bei paslaugas. Naujajam „Bosch“ Globalių paslaugų sprendimų padaliniui buvo skirta užduotis plėsti veiklą, anksčiau priklausiusią Apsaugos sistemoms, įtraukiant išorines verslo paslaugas. „Bosch“ grupėje jis taip pat rūpinasi bendrai naudojamų paslaugų funkcijomis. „Bosch“ Šiluminių technologijų padalinys tiekia efektyviai energiją vartojančius ir vis labiau prie interneto prijungtus šildymo produktus ir karšto vandens ruošimo sprendimus. Naujasis filialas „Robert Bosch Smart Home GmbH“ siūlo išmaniesiems namams skirtus produktus ir paslaugas.

„Bosch“ išmaniųjų namų valdymas

Nuosavybės struktūra ir organizacija

Nuo 1964 metų didžioji „Bosch“ akcijų dalis priklauso labdaros fondui „Robert Bosch Stiftung GmbH“. „Stiftung“ tęsia įmonės steigėjo labdaringą ir socialinę veiklą šiuolaikinėmis priemonėmis. Tai fondas, kuris siekia savo tikslų tiek nuosavomis programomis ir institucijomis, tiek remdamas tinkamus kitų pasiūlytus projektus ir iniciatyvas, kuriomis siekiama spręsti visuomenėje kylančias problemas.

„Robert Bosch GmbH“ akcininkai ir balsavimo teisės
Susisiekite su „Bosch“

Susisiekite su „Bosch“

Nekantriai laukiame jūsų užklausų.

Siųskite mums pranešimą