Pereiti prie pagrindinio turinio
Bosch Lietuvoje
„Bosch“ pasaulyje

Žvilgsnis į „Bosch Group“

„Bosch Group“ pasaulyje

Ką mes darome

„Bosch Group“ yra pirmaujanti pasaulyje technologijų ir paslaugų teikėja. Šioje bendrovėje įvairiose pasaulio šalyse dirba apie 429 tūkst. darbuotojų (2023 m. gruodžio 31 d. duomenimis). Bendrovės pardavimo pajamos 2023 metais pasiekė 91,6 mlrd. eurų. Bendrovės veikla suskirstyta į keturis verslo sektorius: judumas, pramoninės technologijos, vartojimo prekės ir energetikos bei statybos technologijos. Vykdydama savo veiklą bendrovė siekia, kad technologijos padėtų formuoti visuotines tendencijas, tokias kaip automatizavimas, elektrifikavimas, skaitmeninimas, junglumas ir orientacija į tvarumą. Šiomis aplinkybėmis plati „Bosch“ diversifikacija įvairiuose regionuose ir pramonės šakose stiprina jos inovatyvumą ir tvirtumą. Naudodamasi savo įrodyta jutiklių technologijų, programinės įrangos ir paslaugų patirtimi, „Bosch“ siūlo klientams vieno šaltinio teikiamus, įvairias sritis apimančius sprendimus. Ji taip pat taiko savo patirtį junglumo ir dirbtinio intelekto srityse, kad kurtų ir gamintų naudotojams patogius bei tvarius gaminius. Naudodama technologijas gyvenimui, „Bosch“ siekia padėti gerinti gyvenimo kokybę ir tausoti gamtos išteklius.

Žvilgsnis į „Bosch“

Prekybos pajamos, partneriai, vietos – žvilgsnis į svarbiausius skaičius ir prekių ženklus
(skaičiai 2023 m. gruodžio 31 d. duomenimis | suapvalintos reikšmės)

429 400

partnerių visame pasaulyje

pardavimų pajamos siekė 91,6

milijardus eurų

90 100

mokslininkų ir inžinierių visame pasaulyje

468

filialų ir regioninių bendrovių maždaug 60-tyje šalių

4,8

milijardus eurų veiklos pelno

7,3

milijardus eurų išlaidų moksliniams tyrimams ir plėtrai

Leidiniai

Čia galite atsisiųsti PDF failų, kuriuose pateikiama naujausia informacija apie „Bosch“.

„Bosch today“ 2019 m. viršelis

„Bosch today“

Viskas, ką norite žinoti apie „Bosch“, aiškiai ir glaustai.

„Bosch“ 2023 m. metinės ataskaitos viršelis

2023 m. metinė ataskaita

Įmonės profilis ir 2023 m. metinė ataskaita

Mūsų verslo sektoriai

Akcininkų struktūra ir organizacija

"Robert Bosch GmbH" korporacinė struktūra užtikrina "Bosch" grupės verslumą. Tai suteikia įmonei galimybę planuoti ilgalaikę perspektyvą ir investuoti į reikšmingus išankstinius mokėjimus ateityje. 94 procentų "Robert Bosch GmbH" kapitalo akcijų valdo labdaros organizacija "Robert Bosch Stiftung GmbH". Likusias akcijas turi "Bosch" šeimai priklausanti bendrovė ir "Robert Bosch GmbH". Daugumą balsavimo teisių turi "Robert Bosch Industrietreuhand KG"; ji vykdo verslininko akcininko funkciją.

  • "Robert Bosch GmbH" akcininkai. Akcijų paskirstymas: 1% "Robert Bosch GmbH", 5% "ERBO II GmbH"/"Familie Bosch", 94% "Robert Bosch Stiftung GmbH"
  • "Robert Bosch GmbH". Balsavimo teisės paskirstymas: 7% "Familie Bosch", 93% "Robert Bosch Industrietreuhand KG"

"Robert Bosch Stiftung"

"Robert Bosch Stiftung" biuro pastatas ir buvę Robert'o Bosch'o namai Štutgarte

Nuo pat įkūrimo 1964 m. "Robert Bosch Stiftung GmbH" tęsė labdaringą savo įkūrėjo įsipareigojimą. Savo finansavimu jis prisideda prie perspektyvių visuomenės problemų sprendimų kūrimo. Šiuo tikslu ji įgyvendina savo projektus, užmezga sąjungas su partneriais ir skatina trečiųjų šalių iniciatyvas. Fondas finansuoja savo darbą iš dividendų, kuriuos jis gauna kaip "Robert Bosch GmbH" partneris.

Susisiekite su „Bosch“

Nekantriai laukiame jūsų užklausų.

Siųskite mums pranešimą