Icon--AD-black-48x48Icon--address-consumer-data-black-48x48Icon--appointment-black-48x48Icon--back-left-black-48x48Icon--calendar-black-48x48Icon--Checkbox-checkIcon--clock-black-48x48Icon--close-black-48x48Icon--compare-black-48x48Icon--confirmation-black-48x48Icon--dealer-details-black-48x48Icon--delete-black-48x48Icon--delivery-black-48x48Icon--down-black-48x48Icon--download-black-48x48Ic-OverlayAlertIcon--externallink-black-48x48Icon-Filledforward-right_adjustedIcon--grid-view-black-48x48Icon--info-i-black-48x48Icon--Less-minimize-black-48x48Icon-FilledIcon--List-Check-blackIcon--List-Cross-blackIcon--list-view-mobile-black-48x48Icon--list-view-black-48x48Icon--More-Maximize-black-48x48Icon--my-product-black-48x48Icon--newsletter-black-48x48Icon--payment-black-48x48Icon--print-black-48x48Icon--promotion-black-48x48Icon--registration-black-48x48Icon--Reset-black-48x48share-circle1Icon--share-black-48x48Icon--shopping-cart-black-48x48Icon--start-play-black-48x48Icon--store-locator-black-48x48Ic-OverlayAlertIcon--summary-black-48x48tumblrIcon-FilledvineIc-OverlayAlertwhishlist

Funkcijų prieinamumo, patogumo ir statistikos tikslais šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Galite bet kada pakeisti šią nuostatą spustelėję „Keisti nuostatas“. Jei sutinkate su slapukų naudojimu, spustelėkite „Taip, sutinku“.

Bosch Lietuvoje

Privatumo pareiškimas

UAB „Robert Bosch“ duomenų apsaugos politika

Tiekėjas Teisinis pranešimas Privatumo pareiškimas Slapukai

UAB „Robert Bosch“ džiaugiasi, kad apsilankėte mūsų interneto svetainėse ir domitės mūsų bendrove bei gaminiais.

„Bosch“ gerbia jūsų privatumą

Tvarkydami jūsų asmens duomenis siekiama apsaugoti jūsų privatumą, kuriam savo veikloje skiriame itin daug dėmesio. Asmens duomenis, surinktus apsilankymo mūsų svetainėje metu, tvarkome konfidencialiai ir tik pagal Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatas. UAB „Robert Bosch“ asmeniškai atsako už asmens duomenų tvarkymą.

Duomenų apsauga ir informacijos saugumas yra mūsų bendrovės strategijos dalis. UAB „Robert Bosch“ interneto svetainėje gali būti nuorodų į kitas interneto svetaines, kurioms šis privatumo pareiškimas netaikomas.

Asmens duomenų rinkimas ir tvarkymas

Asmens duomenys saugomi tik tais atvejais, kai juos mums suteikiate savanoriškai tam tikru tikslu, pvz., registracijai, per tyrimą, konkursą ar sutarčiai vykdyti. Taip pat renkama ši informacija apsilankius mūsų interneto svetainėje: IP adresai, svetainė, iš kurios mus aplankėte (nukreipimo adresas), žiūrėti puslapiai, atsisiųsti failai (atsisiuntimai), žiūrėti vaizdo įrašai ar klausyti garso takeliai, spustelėtos atskiros nuorodos, paieškos žodžiai arba paieškos frazės (svetainės paieška), apsilankymo trukmė, naudota naršyklė ir t. t. Jeigu apsilankyti jus paskatino reklama internete, pavyzdžiui, reklamos skydeliai, reklamos vaizdo įrašai, reklama paieškos sistemose ir t. t., mes taip pat registruojame, kuris reklamos skydelis, reklamos žodis ir t. t. paskatino jus apsilankyti „Bosch“ interneto svetainėse.

Gauta informacija mums padeda dar labiau patobulinti savo interneto svetaines ir dar geriau pritaikyti jas lankytojų poreikiams.

Slapukų naudojimas

1) „Bosch“ slapukai

„Bosch“ naudoja slapukus ir aktyvius komponentus (pvz., „JavaScript“) siekdama sekti lankytojų pageidavimus ir optimaliai pritaikyti interneto svetainių dizainą lankytojų poreikiams.

Slapukai – tai maži tekstiniai failai, išsaugomi jūsų kompiuteryje jums apsilankius mūsų interneto svetainėje. Jeigu norite, bet kada galite slapukus ištrinti, tačiau dėl to gali nebeveikti kai kurios funkcijos. Informacijos, kaip ištrinti slapukus, ieškokite savo naršyklės pagalbos funkcijoje.

Jei turite daugiau klausimų arba pastabų dėl mūsų slapukų politikos, prašome susisiekti su „Robert Bosch“ SIA adresu: RBSN/GM-BS, Zeltinu g. 131, LV-2167 Marupė, Latvija.

„Bosch“ suteikia galimybę kontroliuoti slapukų naudojimą. Tam spustelėkite nuorodą „Slapukų nustatymas“ puslapio apačioje. Ši nuoroda suteiks jums papildomos informacijos apie naudojamus slapukus. Be to, galite sukonfigūruoti norimus naudoti slapukus.

Jau 1 etape (būtinai) ir 2 etape (jūsų patogumui) atliekami anoniminiai prieigos duomenų vertinimai naudojant vadinamuosius seanso slapukus. 3 etape (statistikos duomenys) slapukas saugomas jūsų kompiuteryje ne daugiau kaip 12 mėnesių.

2) Trečiųjų šalių slapukai

Kai kuriose „Bosch“ interneto svetainėse naudojamas kitų teikėjų (pvz., „YouTube“, „Facebook“, „Twitter“), kurie savo ruožtu gali naudoti slapukus ir aktyvius komponentus, turinys ir paslaugos. „Bosch“ neturi jokios įtakos šių teikėjai vykdomam asmens duomenų tvarkymui.

Pažymėtina, kad „Bosch“ pateikta galimybė konfigūruoti slapukų nustatymus neturi įtakos kitų teikėjų (pvz., „YouTube“, „Facebook“, „Twitter“) slapukams ir aktyviems komponentams.

Informacijos apie savo duomenų tvarkymą ieškokite atitinkamų teikėjų interneto svetainėse.

Svetainių analitikos priemonės „Webtrends“ naudojimas

„Bosch“ su svetainių analitikos priemone „Webtrends“ analizuoja, kaip naudojamasi įmonės svetainėmis.

Duomenys renkami anonimiškai, kad nebūtų galima nustatyti konkretaus naudotojo. Anonimiškumas garantuojamas slepiant naudotojų IP adresus.

Slapukai naudojami metrikos duomenims rinkti, kad būtų galima analizuoti, kaip naudojamasi svetaine. Viena iš slapukų naudojimo priežasčių – galimybė gauti kokybiškesnius duomenis. Apie naudojimąsi „Bosch“ svetainėmis surinkta anoniminė informacija siunčiama į statistikos serverį (statse.webtrendslive.com), kuris priklauso įmonei „Webtrends Inc.“, įsikūrusiai adresu 555 SW Oak Street, Suite 300, Portlandas, OR 97204, JAV („Webtrends“).

Prieigą prie anoniminių duomenų turi tik įgalioti asmenys.

Socialinių tinklų papildinių (socialinės medijos dalies) naudojimas

1) „Facebook“

„Bosch“ interneto svetainėse naudojami socialiniai papildiniai („papildiniai“) iš socialinio tinklo Facebook.com, kurį valdo „Facebook Inc.“, Palo Alto, Kalifornijos valstija, JAV („Facebook“). Papildinius rodo „Facebook“ logotipas arba papildomos raidės „Facebook“, „patinka“ arba „dalytis“.

Jeigu apsilankysite mūsų interneto svetainės puslapiuose, kuriuose yra šių papildinių, jie iš pradžių bus išjungti. Šie papildiniai įjungiami tik spustelėjus ten esantį mygtuką. Įjungdami papildinius prisijungiate prie „Facebook“ ir išreiškiate savo sutikimą, kad jūsų duomenys būtų persiųsti į „Facebook“. Jeigu esate prisijungę prie „Facebook“, „Facebook“ gali susieti šį apsilankymą su jūsų „Facebook“ paskyra. Jei paspausite atitinkamą mygtuką, jūsų naršyklė persiųs atitinkamą informaciją tiesiai į „Facebook“ ir ten ją saugos.

Informacijos apie „Facebook“ duomenų rinkimo apimtį ir tikslus, tolimesnį jų tvarkymą ir panaudojimą, jūsų teises ir nustatymus, kuriuos galite konfigūruoti savo privatumui apsaugoti ieškokite „Facebook“ duomenų apsaugos pranešime.

Jeigu nenorite, kad „Facebook“ rinktų duomenis apie jus per mūsų interneto svetainę, prieš apsilankydami mūsų interneto svetainėje turite atsijungti nuo „Facebook“.

2) „Google+“

„Bosch“ interneto svetainėse naudojami socialiniai papildiniai („papildiniai“) iš socialinio tinklo Facebook.com, kurį valdo Google Inc., 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, Kalifornijos valstija 94043, Jungtinės Amerikos Valstijos („Google“). Papildinius rodo „Google+“ logotipas arba papildomos raidės „Google+“, „Google plus“ arba „+1“.

Jeigu apsilankysite mūsų interneto svetainės puslapiuose, kuriuose yra šių papildinių, jie iš pradžių bus išjungti. Šie papildiniai įjungiami tik spustelėjus ten esantį mygtuką. Įjungdami papildinius jūs prisijungiate prie „Google“ ir sutinkate, kad jūsų duomenys būtų persiunčiami į „Google“. Jeigu esate prisijungę prie „Google+“, „Google“ gali susieti šį apsilankymą su jūsų „Google+“ paskyra. Jei paspausite atitinkamą mygtuką, jūsų naršyklė persiųs atitinkamą informaciją tiesiai į „Google“ ir ten ją saugos.

Informacijos apie „Google+“ duomenų rinkimo apimtį ir tikslus, tolimesnį jų apdorojimą ir panaudojimą, jūsų teises ir nustatymus, kuriuos galite konfigūruoti savo privatumui apsaugoti ieškokite „Google“ duomenų apsaugos pranešime.

Jeigu nenorite, kad „Google“ rinktų duomenis apie jus per mūsų interneto svetainę, prieš apsilankydami mūsų interneto svetainėje turite atsijungti nuo „Google+“.

3) „YouTube“

„Bosch“ interneto svetainėse naudojama „YouTube“ vaizdo įrašų platforma, kurią valdo „YouTube LLC“, 901 Cherry Ave. San Bruno, Kalifornijos valstija 94066 JAV. „YouTube“ – tai platforma, kuri gali atkurti garso ir vaizdo įrašų failus.

Kai įkeliate puslapį mūsų interneto svetainėje, integruotas „YouTube“ leistuvas prisijungia prie „YouTube“, kad būtų galima techniškai persiųsti vaizdo arba garso failą. Duomenys į „YouTube“ persiunčiami prisijungus.

Informacijos apie „YouTube“ duomenų rinkimo apimtį ir tikslus, tolimesnį jų tvarkymą ir panaudojimą, jūsų teises ir nustatymus, kuriuos galite konfigūruoti savo privatumui apsaugoti ieškokite „YouTube“ duomenų apsaugos pranešime.

4) „Twitter“

„Bosch“ interneto svetainės naudojami socialiniai papildiniai („papildiniai“) iš socialinio tinklo „Twitter“, kurį valdo „Twitter Inc.“, 1355 Market Street, Suite 900, San Francisco, Kalifornijos valstija 94103, JAV („Twitter“). Papildiniai identifikuojami „Twitter“ logotipu arba papildomos raidės „Tweet“.

Jeigu apsilankysite mūsų interneto svetainės puslapiuose, kuriuose yra šių papildinių, jie iš pradžių bus išjungti. Šie papildiniai įjungiami tik spustelėjus ten esantį mygtuką. Įjungdami papildinius jūs prisijungiate prie „Twitter“ ir išreiškiate savo sutikimą, kad jūsų duomenys būtų persiųsti į „Twitter. Jeigu esate prisijungę prie „Twitter“, „Twitter“ gali susieti šį apsilankymą su jūsų „Twitter“ paskyra. Jei paspausite atitinkamą mygtuką, jūsų naršyklė persiųs atitinkamą informaciją tiesiai į „Twitter“ ir ten ją saugos.

Informacijos apie „Twitter“ duomenų rinkimo apimtį ir tikslus, tolimesnį jų tvarkymą ir panaudojimą, jūsų teises ir nustatymus, kuriuos galite konfigūruoti savo privatumui apsaugoti ieškokite „Twitter“ duomenų apsaugos pranešime.

Išorinių nuorodų naudojimas

„Bosch“ interneto svetainėse gali būti nuorodų į trečiųjų šalių interneto svetaines, kurias valdo su mumis nesusiję teikėjai. Jums spustelėjus nuorodą, mes nebekontroliuojame asmens duomenų, kurie persiunčiami spustelėjus nuorodą, rinkimo, saugojimo ar tvarkymo (pvz., IP adresų arba puslapio, kuriame yra nuoroda, URL), nes nekontroliuojame trečiųjų šalių veiksmų. Todėl „Bosch“ neatsako už trečiųjų šalių vykdomą asmens duomenų tvarkymą.

Asmens duomenų naudojimas ir tikslo nurodymas

„Bosch“ arba su „Bosch“ susijęs paslaugų teikėjas naudoja jūsų asmens duomenis mūsų svetainių techninio administravimo, klientų administravimo, produktų tyrimų tikslais, jūsų pasiteiravimams „Bosch“ pateikti arba rinkodaros tikslais tik tokia apimtimi, kiek reikalinga šiems tikslams pasiekti. Mūsų darbuotojai ir su „Bosch“ susiję paslaugų teikėjai privalo išlaikyti konfidencialumą ir laikytis Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatų.

Taip pat užtikrinama, kad bus imtasi visų reikalingų techninių bei organizacinių priemonių.

Sauga

„Bosch“ naudoja saugos priemones mūsų žinioje esantiems jūsų duomenims apsaugoti nuo klastojimo, praradimo, sugadinimo, neįgaliotų asmenų prieigos ar neteisėto atskleidimo. Mūsų saugos priemonės nuolat tobulinamos, atsižvelgiant į nuolat besivystančias technologijas.

Reklama

Jūsų mums pateikiamus asmens duomenis naudojame jums informuoti apie savo gaminius bei paslaugas ir, jeigu reikia, įtraukdami jus į tam skirtus tyrimus, gavę jūsų tiesioginį sutikimą naudoti jūsų asmens duomenis reklamos tikslais. Jeigu išreiškėte sutikimą taip naudoti duomenis, tačiau nebenorite gauti reklamos iš „Bosch“, galite bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą. Tada jūsų duomenys ištrinami, o duomenys, reikalingi sąskaitoms išrašyti ir apskaitai tvarkyti, atitinkamai užblokuojami.

Sutikimo atsisakymas

Be to, bet kuriuo metu galite atsisakyti savo sutikimo jūsų asmens duomenims rinkti, tvarkyti ir naudoti.

Asmens duomenys ištrinami atsisakius sutikimo jiems saugoti, jei asmens duomenų nebereikalinga žinoti tikslui pasiekti, arba jei asmens duomenų saugojimas neleistinas dėl kitų teisinių priežasčių.

Šios nuostatos neturi įtakos duomenims, reikalingiems sąskaitoms išrašyti ir apskaitai tvarkyti arba teisinei prievolei ją saugoti vykdyti.

Kontaktai

Norėdami gauti daugiau informacijos arba pateikti pasiūlymų ar nusiskundimų dėl jūsų asmens duomenų tvarkymo, galite kreiptis į mūsų duomenų saugos darbuotoją.

Jeigu, nepaisant mūsų pastangų užtikrinti teisingus ir nepasenusius duomenis, buvo išsaugota neteisinga informacija, mes pataisysime ją pagal jūsų nurodymą.