Pereiti prie pagrindinio turinio
Bosch Lietuvoje

„Bosch Lietuva“ rengia konkursą mokykloms: skatins mokinius ugdyti amatų įgūdžius

Konkursą mokykloms

Norėdama didinti mokinių susidomėjimą amatininko profesija, supažindinti mokinius su naujausiomis technologijomis bei suteikti praktinę paramą (dizaino ir) technologijų programas įgyvendinančioms Lietuvos mokykloms, „Bosch Lietuva“ pirmą kartą organizuoja konkursą mokykloms „Įgyk įgūdžių su Bosch“.

Konkursas vyks trijų kategorijų – bendrojo ugdymo, specialiojo ugdymo ir profesinio mokymo – įstaigose. Kiekvienos kategorijos laimėtojui bus suteikta galimybė įsigyti „Bosch“ elektrinių prietaisų už 1 000 Eur* ir naudojantis jais užtikrinti veiksmingesnį ir saugesnį darbą, įgyvendinant naujus projektus.

Konkurso paraiškas vertins ir nugalėtojus išrinks konkurso komisija. Taip pat bus organizuojamas viešas balsavimas „Bosch Lietuva“ Facebook paskyroje. Konkurso komisiją sudarys „Bosch Lietuva“ vadovai ir specialistai bei „Kūrybos kampas 360°“ bendruomeninių dirbtuvių įkūrėjas Giedrius Bučas.

„Lietuvoje yra daug jaunų talentingų žmonių, kurie yra kūrybingi ir nagingi, tačiau jie ne visada turi reikiamų išteklių savo idėjoms įgyvendinti. Todėl norime suteikti jiems tokią galimybę – supažindinti su moderniausiais elektriniais prietaisais ir sudaryti sąlygas dirbti su jais, įgyvendinant savo idėjas,“
pasakojo „Bosch“ generalinis direktorius Baltijose šalyse Kaspars Kalviškis.

Konkurso paraiškas gali teikti (dizaino ir) technologijų mokytojai, atstovaujantys savo švietimo įstaigą. Paraiškų teikimą taip pat gali inicijuoti mokinys ar mokinių grupė. Paraiškoje trumpai aprašomos šiuo metu mokyklos turimos priemonės / įrankiai / elektriniai prietaisai, pateikiama informacija apie įvykdytus projektus ir (arba) pasiekimus, taip pat nurodomi būsimi projektai bei pridedamos nuotraukos ir (arba) vaizdo medžiaga. Paraiškos teikiamos iki 2021 m. spalio 15 d. el. paštu mokykluvarzybos@lv.bosch.com, laiško temos laukelyje įrašant „Paraiška mokyklų konkursui“.
Prieš siunčiant paraišką, prašome atidžiai perskaityti konkurso taisykles!

*Gamintojo siūlomos mažmeninės kainos su PVM.

Kviečiame sekti konkurso ir kitas naujienas „Bosch Lietuva“ Facebook puslapyje:
www.facebook.com/BoschLietuva.

*„Bosch“ elektrinių įrankių asortimentą galite rasti interneto svetainėse: Įrankiai namams ir sodui ir Įrankiai meistrams ir pramonei.

Bendrinti tai:

Asmens duomenų tvarkymas

Pateikdami paraišką konkursui mokyklos, mokytojai ir mokiniai sutinka, kad jų pasakojimai ir nuotraukos ir (arba) vaizdo medžiaga būtų skelbiami „Bosch Lietuva“ tinklalapyje www.bosch.lt, „Bosch Lietuva“ Facebook paskyroje, o informacija apie nugalėtojus būtų įtraukta į pranešimą žiniasklaidai.

Dalyvaudami konkurse nuotraukų ir vaizdo medžiagos siuntėjai atsako už žmonių, rodomų tokioje medžiagoje, sutikimą ją skelbti arba perduoti trečiosioms šalims konkurso vykdymo tikslais.

Dalyvaudami šiame konkurse Jūs patvirtinate, kad susipažinote su Privatumo politika ir „Bosch Lietuva“ Facebook kanalo duomenų privatumo pranešimu ir sutinkate, kad Jūsų duomenys būtų perduodami ir tvarkomi, siekiant įteikti Jums prizą.

Pasirinkite kontaktus Lietuvoje

Marina Blomniece
Komunikacijos vadovas

Bendrieji klausimai apie „Bosch“