Pereiti prie pagrindinio turinio
Bosch Lietuvoje

„Bosch“ – benarpliojant AIoT reikšmę

The AIoT show – powered by Bosch

AIoT – dirbtinio intelekto (AI) ir daiktų interneto (IoT) susiliejimas – artimiausiais metais iš esmės pakeis mūsų gyvenimus. Kaip? Ir kas tai iš tikrųjų yra? Trumpai tariant, susijungus šioms dviem technologijoms, įrenginiai ne tik rinks ir analizuos duomenis, bet ir atitinkamai pagal juos veiks, priims sprendimus ir automatiškai mokysis.

„Bosch“ technologijos keičia daugelį industrijų ir sektorių. Su „AIoT Show powered by Bosch“ žvelgia į už to slypintį mokslą: nuo virtuvės iki tamsiausių visatos kampelių dešimtyje trumpų serijų. Kartu judame į tą patį tikslą – išmanesnę, labiau susietą kasdienybę.

The Bosch AIoT Show

Trailer

Sveiki atvykę į "The AIoT show — powered by Bosch!"

Susipažinkite su dviem „Bosch Nordic“ vedėjais - Camilla ir Linda. Jos surengs 10 laidų apie AIoT, kiekviename epizode pateikiama išsami informacija apie konkretų išmanųjį prijungtą sprendimą.
Bosch & AIoT — a smart connection!

The Boach AIoT Show - Space

Kosmosas

Kosmosas

Per visą žmonijos istoriją vos daugiau nei 500 žmonių nukeliavo į kosmosą. Tačiau pasikeitus tik dviem kartoms šis skaičius kasmet didės. Kosminės lenktynės prasidėjo, o tai reiškia, kad jų saugumas dar niekada nebuvo toks svarbus. Šioje „AIoT Show“ serijoje išgirsime, su kuo dirba „Bosch“, kad užtikrintų dabarties ir ateities astronautų saugumą skrydžių metu.

The Bosch AIoT Show - sveikata

Sveikata

Sveikata

Jau galime stebėti kraujospūdį, širdies ritmą, cukraus kiekį kraujyje ir dar daugiau, tačiau kaip išmanieji sprendimai padės mums būti sveikiems ateityje? Šioje „AIoT Show“ serijoje Kamila ir Linda atskleis kelias sumanias idėjas, prie kurių dirba „Bosch“, kad išlaikytų mūsų kūnus geriausios būklės.