Pereiti prie pagrindinio turinio
Bosch Lietuvoje

„Bosch“ – benarpliojant AIoT reikšmę

The AIoT show – powered by Bosch

AIoT – dirbtinio intelekto (AI) ir daiktų interneto (IoT) susiliejimas – artimiausiais metais iš esmės pakeis mūsų gyvenimus. Kaip? Ir kas tai iš tikrųjų yra? Trumpai tariant, susijungus šioms dviem technologijoms, įrenginiai ne tik rinks ir analizuos duomenis, bet ir atitinkamai pagal juos veiks, priims sprendimus ir automatiškai mokysis.

„Bosch“ technologijos keičia daugelį industrijų ir sektorių. Su „AIoT Show powered by Bosch“ žvelgia į už to slypintį mokslą: nuo virtuvės iki tamsiausių visatos kampelių dešimtyje trumpų serijų. Kartu judame į tą patį tikslą – išmanesnę, labiau susietą kasdienybę.

The Bosch AIoT Show

Trailer

Sveiki atvykę į "The AIoT show — powered by Bosch!"

Susipažinkite su dviem „Bosch Nordic“ vedėjais - Camilla ir Linda. Jos surengs 10 laidų apie AIoT, kiekviename epizode pateikiama išsami informacija apie konkretų išmanųjį prijungtą sprendimą.
Bosch & AIoT — a smart connection!

The Boach AIoT Show - Space

Kosmosas

Kosmosas

Per visą žmonijos istoriją vos daugiau nei 500 žmonių nukeliavo į kosmosą. Tačiau pasikeitus tik dviem kartoms šis skaičius kasmet didės. Kosminės lenktynės prasidėjo, o tai reiškia, kad jų saugumas dar niekada nebuvo toks svarbus. Šioje „AIoT Show“ serijoje išgirsime, su kuo dirba „Bosch“, kad užtikrintų dabarties ir ateities astronautų saugumą skrydžių metu.

The Bosch AIoT Show - sveikata

Sveikata

Sveikata

Jau galime stebėti kraujospūdį, širdies ritmą, cukraus kiekį kraujyje ir dar daugiau, tačiau kaip išmanieji sprendimai padės mums būti sveikiems ateityje? Šioje „AIoT Show“ serijoje Kamila ir Linda atskleis kelias sumanias idėjas, prie kurių dirba „Bosch“, kad išlaikytų mūsų kūnus geriausios būklės.

The Bosch AIoT show - Industry

Industrija

Industrija

Šio „AIoT Show“ dėmesio centre – ateities fabrikai. „Bosch“ yra industrijos 4.0 priešakyje: nuo grindyse įrengtų robotų sprendimų iki išmaniųjų jutiklių, kurie įspės apie pavojų ir didins efektyvumą.

The Bosch AIoT show - Wearables

Dėvimieji įrenginiai

Dėvimieji įrenginiai

1977 m. išleistas pirmasis ant riešo segamo laikrodžio ir skaičiuotuvo hibridas. Nuo tada jis pripažįstamas kaip pirmasis plačiajai visuomenei skirtas išmaniosios dėvimosios technologijos pavyzdys. Laidoje „The AIoT Show“ išsiaiškinsime, kaip „Bosch“ jutikliai įgalina dabartines ir būsimas išmaniųjų prie tinklo prijungtų dėvimųjų įrenginių kartas – naudodami šiuos įrenginius sieksime per artimiausius metus tapti sportiškesni ir sveikesni.

The Bosch AIoT show - Home

Išmanieji namai

Išmanieji namai

Savo namuose jau pradedame jausti kai kuriuos prijungtų išmaniųjų technologijų privalumus, tačiau tebesame ledkalnio viršūnėje. Šiame „Bosch“ laidos „The AIoT Show“ epizode išsiaiškinsime, kaip per artimiausius metus mūsų būstai taps išmanesni, saugesni, patogesni ir tvaresni.

The Bosch AIoT show - Smart cities

Išmanieji miestai

Išmanieji miestai

Vis daugiau žmonių keliantis į miestus, poreikis juos paversti saugesniais, patogesniais ir tvaresniais juose gyvenantiems bei dirbantiems žmonėms tampa didesniu iššūkiu nei bet kada anksčiau. Šiame „Bosch“ laidos The AIoT Show epizode apžvelgsime, kaip dalį problemų padės išspręsti prijungti išmanieji įrenginiai ir tinklai – nuo savaime pasistatančių automobilių ir inovatyvių eismo valdymo sprendimų iki geresnio atliekų šalinimo ir švaraus oro iniciatyvų.

The Bosch AIoT show - Biurai

Biurai

Biurai

Niekas nesiginčytų, kad mūsų darbo vietose turi būti užtikrintas didžiausias įmanomas saugumas ir patogumas. Šiame „AIoT Show“ epizode išsiaiškiname, kaip aukštųjų technologijų gaisrinės sistemos aptinka dūmus ir ugnį kur kas greičiau nei žmonės ir kuo biurams naudingi pažangūs jutikliai ir vaizdo kameros – pradedant oro kokybės valdymu ir baigiant projektų valdymo sistemomis. Jie mus padarys laimingesnius, sveikesnius ir produktyvesnius!

The Bosch AIoT show - Kelyje

Kelyje

Kelyje

Įsivaizduokite kelionę automobiliu, kai išvengiate didžiausių transporto spūsčių, automobilis pasistato patogiausioje tuo metu neužimtoje stovėjimo vietoje, o, iškilus problemoms, Jus įspėja, ką ir kada reikėtų pataisyti. Šiame „AIoT Show“ epizode aptariame konkrečius pavyzdžius, kaip į tinklą jungiami išmanieji prietaisai artimiausiu metu gyvenimą padarys lengvesnį ir patogesnį.

The Bosch AIoT show - Žemės ūkis

Žemės ūkis

Žemės ūkis

Žemės ūkis – seniausia pramonės šaka pasaulyje – yra viena iš sričių, turinčių, ko gero, geriausias galimybes pajusti išmaniųjų į tinklą jungiamų technologijų naudą tiek dabar, tiek vėliau. Šiame „AIoT Show“ epizode išsiaiškiname, kaip jutikliai didins ūkių saugumą, efektyvumą ir pasiruošimą susitvarkyti su mus laukiančiais iššūkiais.

The Bosch AIoT show - Į ateitį

Į ateitį

Į ateitį

Kameros, „matančios“ kiaurais sienas ar po automobilio gaubtais, gali skambėti kaip fantazijos dalykai, tačiau iš tikrųjų jie yra visai netoli. Šioje „Bosch“ sukurtos AIoT parodos serijoje sužinome, kaip naujos kartos jutikliai ir kameros pagerins mūsų gyvenimą beveik kiekvieną dienos minutę.